Salaspils Pavasaris

22.maijā notika divas vieglatlētikas sacensības.

Pirmās dienas daļā - Starpnovadu skolu sporta sacensības vieglatlētikā, bet dienas otrajā daļā Salaspils sporta skolas rīkotās vieglatlētikas sacensības "Salaspils Pavasaris".

Sacensības notika 3 vecuma grupās:

A grupa-vesera mešana

B grupa-lodes grūšana un 200m skrējiens

E grupa-60m, tāllēkšana, bumbiņas mešana un 200m skrējiens

U18 vecuma grupā vesera mešanā 2.vieta Kristiānai Poļakovai ar rezultātu 50,72m.

U16 vecuma grupā vesera mešanā kārtējā pārliecinošā uzvara Makaram Korotkovam - 65,10, kas ir par vairāk kā 25m tālāk par otrās vietas ieguvēju Ņikitu Bogdanovu.

B grupas 200m skrējienā 2.vietu izcīnīja Laura Sindija Bārena – 31,8s, bet 4.vieta Rasmai Sandrai Knipšei – 33,8s.

Lodes grūšanā no 5 dalībniecēm, četras startēja no Salaspils sporta skolas:

2.vieta Viktorijai Ziediņai– 9,17m

3.vieta Loretai Ķikustei– 7,95m

4.vieta Janai Šepeļovai – 7,77m

5.vieta Laurai Sindijai Bārenai – 7,52m.

200m zēnu skrējienā 2.vietuizcīnīja Emīls Zorģis – 32,3s, atpaliekot no 1.vietas vien par 0,2s.

E grupas 60m zēnu konkurences priekšskrējienā Kristers Štrauhmanis ierindojās 2.vietā ar rezultātu 10,5s, taču finālskrējienā Kristeram ar 10,5s nepietika, lai noturētos 2.vietā, bet izcīnīja3.vietu.

Taču tāllēkšanā Kristerspalika nepārspēts, viņam 1.vieta ar minimālu pārsvaru 3cm – un rezultāts 3,69m. 3.vieta Dāvidam Skutelim – 2,98m.

Lūkass Ķikustsstartēja divās disciplīnās, viņam arī divas medaļas:

Sudrabs – 200m skrējienā starp 9 audzēkņiem ar rezultātu 37,6s un Bronza bumbiņas mešanā ar rezultātu 25,02m.

2.vieta bumbiņas mešanā – Artūram Liepiņam – 26,70m.

Bumbiņas mešanā meiteņu konkurencē, pārliecinoša 1.vieta Alisei Akmanei – 27,32m. 4.vieta Emīlijai Aleksandrai Grēgerei  - 10,9m un 5.vieta Evelīnai Augustei – 9,89m.

Sīva meiteņu konkurence bijusi tāllēkšanas disciplīnā, un 3.vietu izdevās izcīnīt Sandijai Ozolai – viņas rezultāts 3,05m.