Salaspils pusmaratons "Noķer vēju"

Loreta Ķikuste                                                                                                                       Andrejs Bānis

6.oktobrī notika Salaspils sporta nama rīkotais pusmaratons “Noķer vēju” – 5 disciplīnās, no kurām Salaspils sporta skolas audzēkņi startēja trijās.

1) 21 km skrējiens

2) 10 km skrējiens

3) 10 km nūjošana

4) 5 km skrējiens

5) 5 km nūjošana

No Salaspils sporta skolas šajā pusmaratonā startēja gan vieglatlēti, gan handbolisti. Un uz pjedestāla uzkāpa gan vieglatlēti, gan handboliste.

Sacensības tika sadalītas vairākās vecuma grupās:

VM (2000.-1988.g.dz.)

Visizturīgākajā disciplīnā (21 km) startēja Matīss Čudars, kurš izcīnīja Koka medaļu, jeb ierindojās augstajā 4.vietā. Matīsa rezultāts 1:52,35s.

S (2002.-1988.g.dz.)

Šajā 10km distancē startēja mūsu sporta skolas audzēkne, Loreta Ķikuste, kura bija vēl gadu jaunāka nekā nolikumā norādītais vecums un spēja izcīnīt godpilno Sudraba medaļu. Loretas rezultāts 0:55,28s.

S1 (2003.g.dz. un jaunākas)

Šajā disciplīnā (5km) startēja veselas 8 audzēknes no Salaspils sporta skolas, bet tieši handboliste izcīnīja vietu stāvēt uz pjedestāla.Frīda Binduka ierindojās 3.vietā ar rezultātu 0:27,47s.

V1 (2003.g.dz. un jaunāki)

Zēnu konkurencē (5km distancē) startēja veseli 19 audzēkņi no Salaspils sporta skolas un labākās vietas izcīnīja: Ēriks Anspaks, kuram ļoti, ļoti nedaudz pietrūka līdz bronzas medaļai. Ēriks ierindojās 4.vietā ar rezultātu 0:23,31s. 6.vieta Danielam Gribam ar rezultātu 0:23,58s.

V2 (2002.-1988.g.dz.)

Vīru konkurencē nepārspēts palika mūsu Andrejs Bānis, kurš 5 km distanci, 9 vīru konkurencē veica visātrāk. Viņam – Zelts!!! Andreja rezultāts 0:19,12s.

Apsveicam audzēkņus un viņu trenerus ar teicamiem sasniegumiem.

Visus rezultātus var apskatīt: salaspilssportaskola.lv sadaļā - REZULTĀTI