Salaspils sporta namā aizvadīts starts vieglatlētikā


27.martā Salaspils sporta namā pirmo reizi tika organizētas sacensības "Salaspils starts 2015" vieglatlētikā: pildbumbas mešanā, augstlēkšanā, 50 m/b skriešanā, izturības skrējienā, kā arī četrcīņā (tāllēkšana no vietas, 50 m skrējiens, pildbumbas mešana, apļa skrējiens). 

Tā bija lieliska iespēja salaspiliešiem piedalīties sacensībās savās mājās. Interesi par šo startu izrādīja daudzas sporta skolas. Kopumā piedalījās 133 audzēkņi no astoņām sporta skolām - no Mazzalves pamatskolas, Ogres novada un Olaines sporta centra, Iecavas novada sporta skolas „Dartija”, sporta skolas „Arkādija”, Kandavas, Aizkraukles un Salaspils sporta skolām. 

Salaspils sporta skolas audzēkne Zane Freimane (trenere Gunita Šale) augstlēkšanā C grupā uzrādīja personisko rezultātu un izcīnīja 1. vietu, pārvarot 1,40m un aiz sevis atstājot Ogres un Kandavas sportistes. Savukārt pildbumbas mešanā Zane ierindojusies otrajā vietā, piekāpjoties vien Katrīnai Skujiņai no Ogres. Zēniem augstlēkšanā 2.vietu izcīnīja Vladislavs Magdisjuks (trenere Ināra Znūtiņa), kura rezultāts 1,40m. Lai uzvarētu, bija nepieciešams lēkt par 5cm augstāk– uzvarētāja Pāvela Kuzmina rezultāts 1,45m.  Vēl 2.vieta pildbumbas mešanā Maksimam Skidanovam (trenere Ināra Znūtiņa) ar 11,61m tālu rezultātu. Uzvarētāja rezultāts 11,98m Ričardam Lastiņam no Ogres.

Savukārt D grupā nepārspēta 50 m/b skrējienā bija Anastasija Goļcova, kura barjeroto distanci veica 10,1s. Anastasija skrēja arī izturības distanci 2 apļus (aptuveni 300m), kur palika trešajā vietā, vēl viena 3.vieta šajā pašā distancē Tomasam Kramarovam (trenere Ināra Znūtiņa). Vēl uz goda pjedestāla otrā pakāpiena stāvēja Annija Stepiņa (trenere Gunita Šale), kura augstlēkšanā pārvarēja 1,20m. Jāteic, ka pirmās un otrās vietas ieguvējām ir vienāds pārvarēts augstums – 1,20m, tikai šoreiz uzvarētāja ir no Olaines – Marta Migliniece, kura visus augstumus pārvarēja ar pirmo mēģinājumu, savukārt Salaspils sporta skolas audzēkne 1,20m pārvarēja ar trešo mēģinājumu, tādējādi zaudējot uzvarētājai. Arī Danilam Goļcovam (trenere Ināra Znūtiņa), kurš pārvarēja 1,15m lielu augstumu, šoreiz 3.vieta. Uzvarētājs un otrās vietas ieguvējs ir ar tieši tādu pašu rezultātu.

Viena medaļa Salaspils sporta skolai ir arī E grupas dalībniecei četrcīņā – Alisei Točai (trenere Gunita Šale), kopvērtējumā izcīnot 2. vietu (pa disciplīnām - 50m 2.vieta, tāllēkšanā no vietas 5.vieta, pildbumbas mešanā 2.vieta, izturības apļa skrējienā 2.vieta).

Apsveicam uzvarētājus un godalgoto vietu ieguvējus!


Visus sacensību REZULTĀTUS skati ŠEIT
Visas sacensību BILDES skati ŠEIT