Salaspils sporta skola - Latvijas U-13 čempiones handbolā!


Sestdien Salaspilī tiks noskaidrotas Miandum Latvijas jaunatnes čempionāta uzvarētājas U-13 vecuma grupā meitenēm. Par tām kļuva Salaspils sporta skolas pirmā komanda (attēlā). 

U-13 vecuma grupā meitenēm iepriekš tika aizvadīts divu apļu turnīrs divās apakšgrupās un katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļuva finālčetriniekā. A apakšgrupā pārliecinoši triumfēja Jēkabpils sporta skola, bet B apakšgrupā tikpat pārliecinošu uzvaru Salaspils sporta skolas jaunās handbolistes. Četru labāko komandu pulkā iekļuva arī Dobeles un Olaines komandas.  

Finālturnīrā galvenās favorītes Jēkabpils un Salaspils tikās jau pirmajā spēlē un labāku sniegumu demonstrējot mājiniecēm, pie uzvaras ar 14:10 (9:4) tika salaspilietes, kuru rindās sešus vārtus guva Vita Binduka. Savukārt jēkabpilietēm astoņi vārti Sandrai Brikmanei. Turnīra turpinājumā Salaspils viegli apspēlēja Dobeles sporta skolu (19:4) un līdzīgā cīņā pieveica Olaini, tādējādi nodrošinot panākumu šīs sezonas Latvijas jaunatnes čempionātā. Otro vietu izcīnīja Jēkabpils, bet cīņā par trešo vietu Olaine izrādījās nedaudz veiksmīgāka par Dobeli. Savstarpējā spēle noslēdzās neizšķirti (13:13), bet labāka vārtu attiecība bronzas medaļas ļāva izcīnīt Olainei.  

Turpat Salaspilī tika aizvadīts arī turnīrs par 5. līdz 8. vietu, kur panākumu visās trijās spēlēs izcīnīja Ludzas novada sporta skola, ierindojoties piektajā vietā. 

Par rezultatīvāko spēlētāju kļuva jēkabpiliete Sandra Brikmane, kura deviņās spēlēs guva 83 vārtus, pārliecinoši apsteidzot tuvākās sekotājas. 63 vārti Salaspils pārstāvei Katrīnai Strogovai, bet rezultatīvāko spēlētāju trijnieku ar 56 vārtiem noslēdza vēl viena jēkabpiliete Enija Anča. 


Rezultatīvākā spēlētāja Salaspils sporta skolas komandas rindās - Katrīna Strogova ar 63 vārtiem 9 spēlēs


Miandum Latvijas jaunatnes čempionāts. U-13 meitenes 
1. Salaspils sporta skola I 
2. Jēkabpils sporta skola 
3. Olaines sporta centrs 
4. Dobeles sporta skola 
5. Ludzas novada sporta skola 
6. Vaiņode (Liepājas nov.) 
7. Skrīveri (Aizkraukles sporta skola) 
8. Salaspils sporta skola II

Kalendārs,rezultāti, turnīra tabulas un statistika pieejami mūsu mājas lapas sadaļā "Rezultāti".

Salaspils sporta skolas I komandā U-13 čempionātā spēlēja: Strogova Katrīna, Bondarenko Veronika, Binduka Vita, Kozloviča Katrīna, Dansone Alīna, Alksne Paula Marta, Krūmiņa Nora, Emze Anastasija Salaspils, Binduka Frīda, Enkurniece Elīna, Jemcova Ksenija, Doroškeviča Marianna, Zarakovska Alīna (komandas treneri - Inals Doguzovs un Marija Zaščerinska).

Par mūsu komandu labākām spēle'tājām tika atzītas Vita Binduka un Korneiceva Nikola.
 

Salaspils sporta skolas II komandā U-13 čempionātā spēlēja: Korneiceva Nikola, Bruja Sofija, Morozova Darja, Semenčikova Daniela, Jakuboviča Nikola, Zvaigzne Evelīna, Nazarova Alīna, Terehova Violeta, Bogačenkova Jeļena (komandas treneris - Inals Doguzovs).

Apsveicam meitenes un viņu trenerus ar lielisku panākumu!