Salaspils sporta skola aicina darbā direktores vietnieku/ci izglītības darbā uz noteiktu laiku (2 gadi)

Amata pienākumi:
• Nodrošināt kvalitatīvu sporta izglītības procesu iestādē
• Veikt sporta pasākumu kalendārā plāna un mācību-treniņu grafiku izstrādi
• Piedalīties sporta skolas organizētajos pasākumos un vadīt tos
• Vadīt metodisko darbu sporta pedagogiem
• Nodrošināt atskaišu sagatavošanu atbilstoši savai kompetencei

Prasības pretendentam:
• Augstākā pedagoģiskā izglītība sporta jomā (var būt pēdējo kursu students/e)
• Izpratne par sporta izglītības darba organizāciju.
• Pieredze sacensību rīkošanā, organizēšanā, datu apkopošanā
• Lieliskas komunikācijas prasmes un darboties komandā
• Labas prasmes ar datoru
• Augsta atbildības sajūta un prasme pieņemt lēmumus
• Vēlamas svešvalodu zināšanas

Piedāvājam:
• Pilna laika darbu, sākot no 1.02.2018.
• Lielisku komandu
• Atalgojumu, sākot no 900,00 EUR mēnesī

Iesniedzamie dokumenti:
CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu sporta.skola@salaspils.lv līdz 19.01.2018
Tālr. informācijai 67943119