Salaspils sporta skola pārved mājās medaļas no "Tallinn Handball Cup 2018"!

Tradicionāli jūnija sākumā Tallinnā norisinās Baltijas lielākais handbola turnīrs jauniešiem, kas pulcē komandas vecumā no 8 līdz 18 gadiem. Visjaunākie dalībnieki spēlē mini handbolu, bet pieredzējušākie jaunieši - klasisko handbolu.

Šogad Salaspils sporta skola devās uz turnīru 6 komandu sastāvā:
* zēni 2005
* zēni 2007
* zēni 2008
* meitenes 2007 ar divām komandām
* meitenes 2009

2005.gada dzimšanas zēniem turnīrā piedalijās 26 komandas, kas tika sadalītas 5 apakšgrupās. Mūsu zēni startēja E grupā, kur izcīnīja uzvaras visās spēlēs:
18:14 ar HC Tallinn 1, 21:10 ar Kaunas Tauras 2, 20:17 ar Taurages VJSM, 18:13 ar Arukula SK. Ceturtdaļfinālā salaspilieši tikās ar HK Ogre un atkal uzvarēja ar 15:11, savukārt pusfinālā  pretī stājās igauņu SK Tapa, kas tika pievarēta ar 20:16. Finālā ļoti sīvā cīņā mūsu handbolisti piekāpās HC Tallas 1 komandai ar -2 vārtu deficītu (13:15). Rezultātā sudraba medaļas un labākais sasniegums zēniem šajā turnīrā Salaspils sporta skolas vēsturē!

2008.gada zēniem turnīrā piedalijās 20 komandas, kas tika sadalītas 4 apakšgrupās pa piecām katrā. Mūsu zēni aizvadīja pārliecinošu apakšgrupas turnīru, ierindojoties 2.vietā! Tika izcīnītas uzvaras pār HCT/Randvere ar 33:26, pār HC Tallas 1 ar 26:1, pār HK Ogre 2 ar 35:17 un piedzīvots zaudējums pret Polva SK ar24:32. Ceturtdaļfinālā mūsu zēni tikās ar HCT/Merivalja un diemžēl piekāpās ar sāpīgo -1 (22:23). "B" zara pusfinālā tika apspēlēta HCT/Pirita ar 26:22 un finālā par 5.-6.vietu kopvērtējumā uzvarēta HK Ogre 1 komanda ar 36:32!

2007.gadu meitenes 15 komandu konkurencē startēja ar divām vienībām. Salaspils SS pirmā komanda turnīra kopvērtējumā ierindojās 8.vietā, bet otrā komanda - 14.vietā.

Un visjaunākās turnīra dalībnieces, 2009.g.dz.meitenes, pārliecinoši aizvadīja apļa turnīru pret vēl 5 turnīra dalībniecēm, izcīnot 3 uzvaras, vienu spēli noslēdzot neizšķirts un 1 zaudējot. Noslēguma dienā trenera Inala Doguzova komanda tikās ar Reval Sport/Mustamae komandu cīņā par bronzas godalgām un svinēja drošu uzvaru ar rezultātu 12:8!

Apsveicām handbolistus un viņu trenerus ar labiem panākumiem sacensībās!