Salaspils sporta skola uzņem Latvijas Jaunatnes čempionātu handbolā U-13 vecumā.

Latvijas Jaunatnes čempionāts handbolā U-13 meitenēmPirmdien, 24.oktobrī, Salaspils sporta skolā valdīja īstens sportisks gars - uz savu pirmo šī gada Latvijas Jaunatnes čempionāta posmu bija sabraukušas piecas meiteņu komandas no Ludzas novada sporta skolas, Jēkabpils sporta skolas, Skrīveriem, Vaiņodes un mājinieces Salaspils sporta skola. 2004.g.dz. un jaunākas meitenes aizvadīja pirmo apli no trīs paredzētajiem 2016./2017.mācību gadā.

Izspēlējot apļa turnīru un aizvadot pa četrām spēlēm katra, izkristalizējās trīs stiprākās komandas šajā vecuma grupā. Tas ir - Ludza, Jēkabpils un Salaspils. Katrai komandai šobrīd ir pa 6 nopelnītajiem punktiem jeb 3 uzvaras un 1 zaudējums. Vietu sadalījums kopvērtējuma tabulā šobrīd atkarīgs tikai no iemesto/ielaisto vārtu starpības. Labākā vārtu starpība ir Ludzas NSS (+59), tai seko Jēkabpils SS (+49) un 3.pozīcijā - Salaspils SS (+38). Pirmspēdējo un pēdējo pozīciju savā starpā sadalīja Skrīveri un Vaiņodes handbolistes: skrīvernieces uzvarēja izšķirošajā spēlē ar 9:4.

Salaspils komanda uzvarēja 3 spēlēs: Ludzas NSS ar +2 vārtiem (10:8), Skrīveri ar +21 (23:2) un Vaiņodi ar identisku rezultātu +21 (23:2). Un piekāpās 1 spēlē - Jēkabpils SS -6 (12:18).

Komandā spēlēja: Darja Strogova, Sindija Siliņa, Latrīna Strogova, Veronika Bondarenko, Aleksandra Korovaikova, Viktorija Petrova, Alīna Dansone, Paula Marta Alksne, Laima Belova, Alīna Zarakovska, Iveta Rudzīte, Katrīna Kozloviča un Nikola Bite.
Komandas treneri: Inals Doguzovs un Jūlija Šamricka.Latvijas Jaunatnes čempionāts handbolā U-13 zēniemOtrdien, 25.oktobrī, Salaspils sporta skolas lielajā spēļu zālē norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāta handbolā U-13 zēniem 1.posms A apakšgrupai. Kopumā 2004.g.dz. zēniem čempionātā piedalās 9 komandas, kas sadalītas divās grupās. A grupā ir 5 komandas un tās pirmo reizi satikās uz spēlēm sabraukumā Salaspilī.

Izspēlējot apļa turnīru katrs ar katru, komandas sarindojās no 1. līdz 5.pozīcijai. Bez zaudējumiem sabraukumu aizvadīja Ulbrokas SK handbolisti, kas izšķirošajā spēlē uzvarēja Dobeles sporta skolu ar rezultātu 19:14, atstājot dobelniekus 2.vietā. Kā trešie finišēja rīdzinieki no Rīgas 72.vidusskolas. Un visbeidzot, 4.vietā - Salaspils sporta skola, atstājot aiz sevis komandu no Vangažiem.

Salaspils komanda pārsvarā sastāv no 2005.g.dz. zēniem un tikai pāris 2004.g.dz. spēlētājiem. Mūsu zēni, neskatoties uz to, ka ir jaunāki par pretinieki, parādīja saturīgu spēli un pat spēja uzvarēt Vangažu komandu ar rezultātu 17:12 (+5). Pārējās 3 spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi: pret Ulbrokas SK ar 12:25 (-13), pret Dobeles SS ar 11:27 (-16) un pret Rīgu 13:18 (-5). 

Komandā spēlēja: Mareks Straškevičs, Raivo Ozols, Rainers Gailums, Krists Vidzis, Matīss Strautnieks, Kristiāns Strautnieks, Andrejs Kopilovs, Ņikita Naumovs, Mārcis Karašovs, Radomirs Pavlovs, Huga Gūtmanis, Krišs Mazurs, Ernests Gailītis.
Komandas treneres: Linda Brikmane un Jūlija Šamricka.LJČ 2. un 3.apļi norisināsies pēc 2017.gada 1.janvāra.
Veiksmi spēlēs arī turpmāk!