Salaspils sporta skolas fotogrāmatas prezentācija

 20.oktobrī plkst. 12:00 Līvzemes 22 telpās notikusi fotogrāmatas “Salaspils sporta skola – no treniņiem līdz medaļām” prezentācija. Grāmata tapusi divu gadu garumā pateicoties nesavtīgajam Vitauta Budreika darbam. Vitauts ir ne tikai grāmatas autors, bet arī idejas iniciators. Viņaprāt sports ir estētiski skaists savā būtībā, jo rāda cilvēka atkailinātās, nesamākslotas emocijas un kustību. Autors priecājas, ka Salaspilij ir sava sporta skola, kas dibināta nu jau tālajā 2003.gadā.


Visa kolektīvā vārdā par lieliskām fotogrāfijām Vitautam pateicās Salaspils sporta skolas direktore Anita Trumpe: "Fotogrāmata ir dāvana sporta skolas pastāvēšanas 15.gadadienai. Tajā parādīta sporta skolas būtība - treniņu process ar vieglatlētikas un handbola treneriem, sacensības un ar sportu saistītās emocijas, kā, piemēram, uzvaras prieks un zaudējuma rūgtums. "Iekadrētajā" mirklī redzama sporta pievilcība un iespējas. Lai grāmata iedvesmo ceļā uz rezultātiem!"Šobrīd fotogrāmata eksistē ierobežotā eksemplāru skaitā. Visi interesenti ar to var iepazīties Salaspils novada bibliotēkā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Rīgā vai Salaspils sporta skolā administrācijas darba laikā. Ja Jūs interesē fotogrāmatas iegāde, lūdzam zvanīt +371 67943119.