Salaspils Sporta skolas handbolistes - Latvijas čempiones!


Salaspils sporta skolas 2001.gada dzimšanas handbolistes jau vairākus gadus pēc kārtas ir nepārspētas savā vecuma kategorijā valsts mērogā. Arī šogad viņas spēja noturēt līderību, izcīnīt uzvaru savu skatītāju priekšā Salaspils sporta namā un triumfēt Latvijas Republikas čempionātā handbolā C vecuma grupā jaunietēm 7 komandu konkurencē.

Kā ierasts LR Jaunatnes čempionāts handbolā norisinājās trīs posmos, izšķirošais no kuriem tika izspēlēts esošo čempionu mājvietā - Salaspilī. Dzimto sienu un savu skatītāju atbalstītas, salaspilietes spēja izcīnīt uzvaras visās spēlēs un pārspēt savas sīvākās konkurentes no Ludzas novada sporta skolas. Kaut arī 2.posmā tika piedzīvots sāpīgs zaudējums no Ludzas meitenēm, šoreiz mūsu handbolistes spēja saņemties un parādīja izcilu spēli! Zaudējot pirmo puslaiku ar vienu vārtu deficītu, otrajā puslaikā viņas lauza spēles gaitu un uzvarēja ar +3 vārtu pārsvaru. Disciplinēta aizsardzība un rezultatīvs sniegums uzbrukumā un pie fināla svilpes uz tablo 18:15 Salaspils komandas labā!

Arī pārējās komandas tika apspēlētas ar stabilu vārtu pārsvaru, ļaujot nobeigumā svinēt skaistu uzvaru čempionāta kopvērtējumā un saņemt uzvarētāju apbalvojumus no Latvijas handbola federācijas ģenerālsekretāra Anrija Brencāna rokām. 

Zelta medaļas Salaspils sporta skolas komandas sastāvā ieguva: Olivija Badajeva, Ērika Sirsniņa, Jeļizaveta Žigalkina, Veronika Balbārzda, Darja Podkoritova, Amanda Andrejeva, Viktorija Specova, Nikola Žilde, Anastasija Larionova, Sindija Siliņa, Jūlija Maksurova, Anna Kostjuka, Irina Prokuņina. Komandas treneris - Inals Doguzovs.

Šogad C vecuma grupā startēja kopumā 7 komandas: no Dobeles, Ludzas, Vaiņodes, Skrīveriem, Olaines un Salaspils. Mūsu novads tika pārstāvēts ar divām komandām - 2001.g.dz. un arī 2002.g.dz. handbolistēm.

Gadu jaunākas meitenes treneres Jūlijas Šamrickas vadībā izcīnīja 4 uzvaras: trīs pār Olaines komandu un vienu - pret Skrīveru meitenēm, ierindojoties kopvērtējumā 6.vietā. Uzlabojot savu sniegumu katrā posmā, meitenes uzkrāja vērtīgu pieredzi un pierādīja, ka spēj sagādāt problēmas arī vecākām konkurentēm. 

LR Jaunatnes čempionāts handbolā C vecuma grupa jaunietēm:
Kopvērtējuma tabula ŠEIT
Spēlētāju statistika ŠEIT
Spēļu kalendārs un rezultāti ŠEIT
FOTOGALERIJA no 24.04.2016. ŠEIT


 

Apsveicam meitenes un viņu treneri I.Doguzovu ar lielisku sasniegumu un novēlam panākumus arī turpmāk!