Salaspils sporta skolas handbolistiem uzvara U-15 Latvija Jaunatnes čempionāta 1.aplī A grupā!

27.oktobrī, Salaspils sporta namā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāts handbolā U-15 zēniem (1.aplis). Kopumā šajā vecuma grupā tiks aizvadīti trīs sabraukumi, kuros startē 9 komandas, kas jau sezonas sākumā tika sadalītas divās apakšgrupās.

A apakšgrupā startē 5 komandas: Ulbrokas SK, Ogres NSC, Vangaži, Dobeles SS un Salaspils SS.  

B apakšgrupā 4 komandas: Ludzas NSS, Jūrmalas SS, Vaiņode (Liepājas RSS), Skrīveri (Aizkraukles SS).

Mūsu komandai bija tas gods uzņemt pie sevis LJČ 1.apli un esam izrādījušies ne visai "viesmīlīgi", jo svinējām uzvaras pār visiem viesiem.

Pirmajā spēlē salaspilieši tikās ar Vangažu komandu, ko apspēlēja ar rezultātu 33:8. Nopietnāka pretestība bija otrajā spēlē, kur mērojāmies spēkiem ar kaimiņu novada Ulbrokas SK komandu. Uzvara ar 29:18. Trešajā spēlē atkal kaimiņi - Ogres novada sporta centra handbolisti, kas šoreiz spēlēja nedisciplinēti un nopelnīja ļoti daudz noraidījumus. Salaspils sporta skolas komandas uzvara visā spēlē ar 19:10. Un noslēgumā aizvadījām spēli par līdera pozīciju grupā pret Dobeles SS komandu. Ļoti sīva un līdzvērtīga spēle, iedzinēju loma pēc 1.puslaika ar -1 (9:10), bet tomēr 2.puslaikā atspēlējam minimālu vārtu deficītu un uzvaram ar 21:18 sev un visiem skatītājiem par prieku!

Visu spēļu rezultāti ŠEIT
Kopvērtējuma tabula ŠEIT
Spēlētāju statistika ŠEITSalaspils sporta skolas U-15 zēnu handbola komandas sastāvā spēlēja: Armands Cunskis, Artūrs Ozerskis, Krišs Mazurs, Huga Gūtmanis, Mārtiņš Čuhnovs, Artūrs Spradzenko, Edijs Putniņš, Valdis Valainis, Domeniks Ulmanis, Rihards Poļiščuks, Ralfs Vēveris, Deniss Tereščuks, Artūrs Lejiņš.
Rezultatīvākais spēlētājs mūsu komandas sastāvā ir Edijs Putniņš ar 24 gūtajiem vārtiem.

Apsveicam zēnus un viņu trenerus - Lindu Brikmani, Niku Remesu un Edgaru Vakuļčiku ar lielisku Latvijas Jaunatnes čempionāta sākumu!