Salaspils sporta skolas komandai pirmais panākums LČ handbolā Virslīgā sievietēm!

Salaspils sporta skolas sieviešu handbola komanda piedalās Latvijas čempionātā handbolā Virslīgā sievietēm 2016./2017.
Pagājušo gadu sieviešu virslīgā esam pabeiguši 5.vietā. Šogad komandas mērķis ir pakāpties vismaz pa vienu pozīciju augstāk un ieņemt 4.vietu kopvērtējumā.

 Čempionāta izspēle bija sākusies oktobra pirmajā nedēļas nogalē, kad Salaspilī uzņēmām 2016.gada Latvijas Olimpiādes uzvarētājas - REIR Dobele komandu. Tika piedzīvots smags zaudējums ar 30:47 (1.puslaikā 13:20). 


Attēls: Salaspils sporta skolas sieviešu handbola komanda 2016./2017.gada sezonā
 
 Pēc pirmās un vienīgās spēles mājās, Salaspils sporta skolas komanda devās četru izbraukuma spēļu sērijā. Otrajā spēlē salaspilietes mēroja ceļu uz tālo Latgales pusi - handbola lielpilsētu Ludzu, kur tikās ar pagājušās sezonas vicečempionēm SK Latgols. Atkal bezierunu zaudējums ar -9 vārtiem 28:37 (1.puslaikā 10:24). Trešajā spēlē - izbraukums uz Jēkabpili un mačs pret vietējo sporta skolas komandu - zaudējums ar -8 (22:30). Pakāpeniski sakārtojām aizsardzību, neielaidām vairs 30+ bumbas savos vārtos. Ceturtā spēle Rīgas ASK zālē Krustbaznīcas ielā un sāpīgs zaudējums no LSPA komandas. Pirmajā puslaikā nesakārtota aizsardzība un zema metienu realizācija liedz pietuvoties tuvāk par 5 vārtiem, līdz ar to noslēdzam puslaiku 13:18. Atlikušās 30 minūtes līdzīgā cīņā un spēles iznākumā tie paši -5 vārti uz tablo - 24:25. Piektajā spēlē izbraukums uz kaimiņu novadu - Stopiņiem, kur pretī stājas Latvijas titulētākā komanda - čempiones Stopiņu NHK. Dinamiskā  un rezultatīvā spēlē piekāpjamies ar rezultātu 23:36 (13:21).


Attēls: Salaspils sporta skolas sieviešu handbola komandas kapteine un rezultatīvākā spēlētāja - Renāte Salmane

 Un, visbeidzot, pēc gandrīz pusotra mēneša izbraukumos, 13.novembra vakarā spēle savu skatītāju priekšā! Noilgojušies handbola atbalstītāji sagaida īstu dāvanu - pirmo sezonas uzvaru pār SK Latgols komandu! Šī bija otrā spēle sezonā pret ludzainietēm un, jāatzīst, ka daudz veiksmīgāk iesākta jau ar 1.spēles minūti laukumā. Pacietīga aizsardzība, precīzie uzbrukuma līderu Renātes Salmanes un Ineses Umjarovas metieni un pārliecinošā vārtsargu spēle liedza vicečempionēm atņemt tik ļoti kārotos pirmos punktus Salaspilī. Spēles finālā svilpe atskan pie rezultāta 28:25 uz tablo mājinieču labā un ļauj uzgavilēt arī visiem skatītājiem Salaspils sporta nama plašajā zālē.

Salaspils SS - SK Latgols
28:25
(15:15)
Vārtu guvējas: Renāte Salmane 11/4, Inese Umjarova 7, Dace Potapova 4, Olga Rudziša 3, Nataļja Kozlova 2, Krista Liepa 1.

Salaspils sporta skolas komandas INFORMĀCIJA
LČ Virslīga sievietēm Kopvērtējuma TABULA 
Visu spēļu REZULTĀTI
Spēlētāju STATISTIKA

Komandas treneri un arī visas spēlētājas aicina Salaspils pilsētas iedzīvotājus nākt un atbalstīt komandu klātienē 
atlikušajās MĀJAS SPĒLĒS Salaspils sporta namā Smilšu ielā 1:

 25.novembrī  19:30  Salaspils SS - Jēkabpils SS
 2.decembrī  19:30  Salaspils SS - LSPA
 13.decembrī  19:00  Salaspils SS - Stopiņu NHK
 10.janvāris  19:00  Salaspils SS - REIR Dobele
 12.februāris  13:00  Salaspils SS - Stopiņu NHK
 24.februāris  19:30  Salaspils SS - SK Latgols
 10.marts  19:30  Salaspils SS - Jēkabpils SS
 26.marts  15:00  Salaspils SS - LSPA