Salaspils sporta skolas mini handbolistiem 1.vieta Ogrē!

SACENSĪBU FOTOGALERIJA ŠEIT 7.augustā, Ogres pilsētas svētku ietvaros, kuru moto bija "Dzīve ir svētki", norisinājās arī pludmales mini handbola turnīrs 2005.gada dzimšanas zēniem. Spēles tika aizvadītas Ogres novada sporta centra stadiona smilšu laukumos, kur sacentās 4 zēnu komandas: trīs vietējās - Ogres NSC/Roņi, Jaunogres vidusskola un HK Ogre, kā arī mūsu Salaspils sporta skolas treneres Lindas Brikmanes 2005.g.dz. zēnu komanda.

 Salaspilieši veiksmīgi uzsāka turnīru, pārliecinoši apspēlējot Jaunogres vidusskolas puišus, tad aizvadīja nedaudz sīvāku spēli pret HK Ogres vienaudžiem un kā trešo maču nospēlēja pret ONSC/Roņi komandu. Trešajā spēlē uzvarētāju noteikt neizdevās, tā beidzās ar neizšķirts - 11:11.

 Beidzoties apļa turnīram, komandas tika sarindotas sekojošā secībā: HK Ogre un Jaunogres vsk. komandas cīnījās par bronzas medaļām, bet ONSC/Roņi un Salaspils SS iekļuva zelta medaļu finālā.  Izšķirošajā spēlē vairāk spēku palika mūsu zēniem. Vairāki ātrie pretuzbrukumi, stabilāks sniegums aizsardzībā un Salaspils SS uzvara finālā ar +2.

Salaspils sporta skolas komandā spēlēja: 
Matīss Strautnieks, Kristiāns Strautnieks, Mareks Straškevičs, Raivo Ozols, Ričards Jānis Liepiņš un Mārcis Karašovs.
Apsveicam puišus un viņu treneri ar panākumu!