Salaspils sporta skolas minihandbolisti piedalās Ziemassvētku turnīrā Rīgā!

Tradicionāli "Ziemassvētku kauss mini handbolā" tika aizvadīts katru gadu Olimpiskajā sporta centrā Rīgā, kur vienlaicīgi ar šo pasākumu ik gadu norisinās Rīgas Domes kauss handbolā vīriešu izlasēm.
Tomēr šogad dalībniekiem bija nelielas izmaiņas norises vietā. Turnīrs tika aizvadīts turpat Rīgā, bet Oskara Kalpaka Rīgas Tautas Daiļamatu pamatskolas sporta zālē.

Turnīrs tika izspēlēts 5 vecuma kategorijās:
2005.g.dz. zēniem
2006.g.dz. zēniem
2007.g.dz. zēniem
2005.g.dz. meitenēm 
2006./7.g.dz. meitenēm

Salaspils sporta skola tika pārstāvēta ar četrām komandām. Uz turnīru devās 2005. un 2006.g.dz zēni un abu vecuma grupu meitenes.

Visveiksmīgāk turnīru šoreiz aizvadīja 2005.g.dz meitenes, kas spēja izcīnīt medaļas. Šajā vecuma kategorijā piedalījās 6 komandas, kuru starpā salaspilietes treneres Jūlijas Šamrickas vadībā, izcīnīja 3.vietu. Turnīra gaitā tika uzvarēta Olaines komanda (4:3), Dobeles sporta skola (4:2), Vaiņodes vidusskola (6:2) un piekāpāmies neapstrīdamajām līderēm - Lietuvas Paņevežiem (5:10). Izšķirošo spēli aizvadījām pret Skrīveru komandu. Š''is pēdējās spēles liktenis izššķira, kuram būs 2. vai 3.vieta. Piekāpāmies ar sāpīgu rezultātu 5:6, nerealizējot daudzus savus metienus. Šoreiz mūsu meitenēm bronzas medaļas.
2005.g.dz. komandā spēlēja: Paula Alksne, Alīna Dansone, Alīna Zarakovska, Frīda Binduka, Vita Binduka, Elīna Enkurniece un Nora Krūmiņa.Mūsu visjaunākajām turnīra dalībniecēm - 2006./2007.g.dz. mini handbolistēm treneres Lindas Brikmanes vadībā šoreiz 4.vieta no 6 komandām. Meitenes bija čakli atbalstītas no savu vecāku un draugu puses, arī vecākie Salaspils sporta skolas handbolisti aktīvi fanoja laukuma malā par mazajām sportistēm. Bet, piecās spēlēs divas uzvaras un trīs zaudējumi, kas liedz pakāpties uz goda pjedestāla. Uzvarējām Dobeles SS-2 komandu ar 7:6 un Dobeles SS-3 ar 7:0 un zaudējām Skrīveri (4:5), Olainei (7:2) un Dobeles SS-1 (3:4).2005.g.dz. zēniem šoreiz bija lielākais konkurentu skaits turnīrā - veselas 9 komandas cīnījās par uzvarētāju titulu. Mūsu zēni tika ielozēti 1.apakšgrupā, kur aizvadīja četras spēles. Spējām uzvarēt tikai vienreiz un zaudējām 3 spēles, kas liedza kvalificēties "play-off" stadijai. uzvara pār Rīgas Franču liceju-1 (10:8) un zaudējumi Skrīveri-1 (4:10), Vaiņodei (5:7) un Lietuvas Pasvalim (5:6). Turnīrā ierindojāmies 7.vietā.2006.g.dz.zēniem gāja līdzīgi. Turnīrā piedalījās 6 komandas. Mūsu zēni spēja izcīnīt divas uzvaras piecās spēlēs - pieveicām Skrīverus (9:8) un Rīgas Franču liceju (7:6), tomēr nācās atzīt pārējo dalībnieku pārākumu - zaudējums ciemiņiem no Valgas (4:6), Jūrmalai (1:17) un Ogrei (4:6). Rezultātā izcīnīta 4.vieta.

Prieks, ka sacensību organizatori šoreiz bija parūpējušies par dāvanām visiem dalībniekiem: katra komanda bija dikti priecīga no Latvijas nacionālās izlases handbolistiem Edgara Kukšas un Aivja Juzupa saņemt lielo Pica LULU, ko gardu muti notiesāt uzreiz pēc apbalvošanas ceremonijas :)