Salaspils sporta skolas sieviešu handbola komandai uzvara pār vicelīderēm


Šāgada pirmajā Latvijas dāmu handbola čempionāta spēlē sieviešu virslīgā par pārsteigumu parūpējusies Salaspils sporta skolas komanda, kas sagādāja zaudējumu tabulas otrajā vietā esošajai Jēkabpils sporta skolas vienībai.  

Salaspils sporta namā notikušās spēles pirmajās minūtēs mazliet veiksmīgākas bija jēkabpilietes, taču pirmā puslaika vidū mājinieces pārņēma vadību un vēl līdz pārtraukumam sasniedza sešu vārtu pārsvaru (15:9, 20:14). Otrajā puslaikā Salaspils handbolistes sasniedza arī "plus astoņi". Piecas minutes līdz beigām pretinieces gan sadeldēja starpību līdz trim vārtiem (35:32), tomēr salaspilietes uzvaru neatdeva – 39:34.  Lielisku spēli Salaspils sporta skolas komandas sastāvā aizvadīja Renāte Salmane, kura realizēja 18 no 22 metieniem, tajā skaitā visus piecus 7 metru soda metienus. Pēc šī rezultatīvā snieguma viņa sezonas labāko vārtu guvēju sarakstā ieņem trešo vietu – 108 precīzi metieni 13 spēlēs. Septiņas reizes bumbu vārtos raidīja Inese Umjarova, pa četrām reizēm – Dace Potapova un Krista Liepa.  


Komandas rezultatīvākas spēlētājas Renātes Salamanes kontā - 18 vārti!

Līdz ar ceturto panākumu pēc kārtas Salaspils handbolistes Latvijas virslīgas čempionāta turnīra tabulā panākušās ceturtajā vietā esošo "REIR Dobele" komandu – abām ir pa 14 punktiem, tiesa, dobelnieces aizvadījušas vienu spēli mazāk. Tikai punkts vairāk ir Ludzas klubam "Latgols", bet sestajā vietā esošās LSPA studentes no salaspilietēm atpaliek jau par desmit punktiem. Līderes ar 21 punktu 12 spēlēs ir Stopiņu NHK handbolistes. Svētdien Salaspils komanda aizvadīs vēl vienu spēli savās mājās pret 12 zaudējumus pēc kārtas piedzīvojušo Latvijas jaunatnes izlasi.

Aicinām skatītājus 28.01.2018. plkst. 16:00 uz Salaspils sporta namu atbalstīt komandu klātienē!

FOTOGALERIJA (autors Elvijs Ozoliņš) no 23.01. spēles: https://www.facebook.com/pg/SalaspilsSS/photos/?tab=album&album_id=1560200954087265

Latvijas čempionāts handbolā sievietēm 
Salaspils SS - Jēkabpils SS 39:34 (20:16) 
Salaspils SS: Salmane 18/5, Umjarova 7, Potapova 4, Liepa 4, Agarkova 3, Bērtiņa 2, Kozlova 1. 
Jēkabpils SS: Ārmane 10/1, Kaulakane 7, Minova 6/4, Gerasimova 5, Lapsa 3, Damenauska 2, Krūmiņa 1.