Salaspils sporta skolas U-16 handbolistēm starts Latvijas Jaunatnes čempionāta 1.posmā Vaiņodē

 Šajā nedēļas nogalē Vaiņodē norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāts handbolā U-16 vecuma grupā jaunietēm, kas dzimuši 2001.gadā un vēlāk. Par valsts  čempionu titulu 1.aplī cīnījās 5 komandas: Dobele, Ludza, Vaiņode, Skrīveri un Salaspils.
 Salaspils sporta skolas komanda pirmajā dienā aizvadīja spēli ar mājiniecēm - Liepājas rajona sporta skolas pārstāvēm no Vaiņodes - un izcīnīja uzvaru ar 18:14. 
Otrajā dienā mūsu meitenēm bija trīs spēles: Skrīveru komanda pārspēta ar rezultātu 14:7, Dobeles komanda pievarēta ar minimālu vārtu pārsvaru - tikai +1 (17:16), savukārt Ludzas komandai piekāpāmies arī ar minimālu vārtu starpību -1 (10:11).

 Pēc 1.posma kopvērtējuma tabulā salaspilietes ieņem 2.pozīciju uzreiz aiz sīvākām sāncensēm - Ludzas novada sporta skolas, pārliecinoši (pa 4 punktiem) apsteidzot pārējās trīs komandas.

 Rezultatīvāko spēlētāju TOP10 sarakstā ir arī divas mūsu handbolistes: 8.vietā ar 18 iemestiem vārtiem - Ērika Sirsniņa un 10.vietā ar 15 gūtajiem goliem - Veronika Balbārzda.

Komandas sastāvs LC 1.sabraukuma posmā: Amanda Andrejeva, Ērika Sirsniņa, Veronika Balbārzda, Olivija Badajeva, Arina Šarapova, Margarita Bičeka, Olesja Petrova, Darja Savčenko, Viktorija Specova, Margarita Kokurina.
Komandas treneri: Inals Doguzovs un Jūlija Šamricka.

Kopvērtējuma TABULA
Spēlētāju STATISTIKA
Spēļu REZULTĀTI