Salaspils sporta skolas vieglatlēti Latvijas čempionātā 2016!


SACENSĪBU FOTOGALERIJA ŠEIT 


Jūlija pēdējā nedēļas nogalē Ogres novada sporta centra stadionā tika aizvadīts 2016.gada Latvijas čempionāts vieglatlētikā. Kopš 1920.gada - jau 95.reizi. Čempionu tituli un medaļas komplekti tika izcīnīti 40 disciplīnās. 

Salaspils sporta skolas pārstāvji startēja tādās disciplīnās kā vesera mešana un augstlēkšana, izcīnot zelta un sudraba godalgas. 


Attēls: Vesera metēja un sudraba medaļas ieguvēja - Kristīne Iščerjakova sektorā (foto autors Vitauts Budreika).

Tikai 15 gadus veca Salaspils sporta skolas audzēkne Kristīne Iščerjakova spēja Latvijas spēcīgāko vesera metēju prombūtnes laikā uzrādīt lielisku rezultātu ar 4kg smagu veseri (37,38m) un izcīnīt sudraba godalgu (treneris Igors Sokolovs).  
Vēl viens Igora Sokolova audzēknis - Eļčins Gasanovs - palika 4.vietā vesera mešanā vīriešiem, sasniedzot rezultātu 50,32m. 
Un visbeidzot, pats treneris - Igors Sokolovs - izcīnīja 28.Latvijas čempiona titulu karjerā! Veicot lielisku metienu sēriju (71,26m; 73,18m; 74,48m; 75,44m; 74,12m; x), viņš pārspēja tuvāko sekotāju - savu audzēkni Aināru Vaičulēnu no Stopiņu novada - vairāk nekā par 6 metriem un ieņēma godpilnu 1.vietu.   


Attēls: 28.kārtējām Latvijas čempionam, vesera metējam Igoram Sokolovam, sezonas labakais rezultāts - 75,44m (foto autors Vitauts Budreika).

Vēl viens mūsu talantīgais audzēknis - augstlēcējs Māris Birziņš - ierindojās 5.vietā 11.sportistu starpā, pārvarot 1,90m latiņu (trenere Ināra Znūtiņa).


Attēls: Māris Birziņš augstlēkšanas sektorā (foto autors Vitauts Budreika).

800 metru skrējienā, zaudējot tikai 0,4s sudraba medaļas ieguvējai, 3.vietā Salaspils sporta skolas vieglatlētikas trenere Gunita Šale ar rezultātu 2:18,65. 
Savukārt, mūsu vieglatlētikas treneris - Aigars Feteris - arī startējot 800 m distancē, ierindojās 11.vietā ar rezultātu 1:57,96, bet spēja izcīnīt bronzas medaļu 4x400m stafetē vīriešiem SB "Liesma" komandas sastāvā. 

   

Apsveicam visus Salaspils vieglatlētus ar lieliskiem panākumiem Latvijas čempionātā!