Salaspils sporta skolas vieglatlēti veiksmīgi "Noķer Vēju" Botāniskajā dārzā!

1.oktobrī Salaspilī norisinājās ikgadējais skriešanas pasākums "Noķer Vēju 2016", kurā dalībniekiem bija iespēja startēt 21km, 10km vai 5km distancēs.
Arī Salaspils sporta skolas vieglatlēti pieteicās šim rudenīgajam izaicinājumam un kuplā skaitā piedalījās sacensībās kopā ar saviem treneriem!

10 kilometru distancē ļoti veiksmīgi nostartēja mūsu MT-7 grupas audzēknis - Andrejs Bānis (trenere I.Znūtiņa) , kas finišēja ar rezultātu 42min 34s un ieņēma 3.vietu vīriešu grupā vecumā līdz 30 gadiem.


Vēl veiksmīgāk 5km distanci meiteņu konkurencē aizvadīja Samanta Aleksandra Davidova (treneris A.Feteris), kas veica distanci 23min 29s un izcīnīja 2.vietu, atstājot aiz sevis vēl 30 jaunās sportistes!Lelisks sasniegums MT-6 grupas vieglatlētei Sandrai Peļņikai (treneris A.Feteris), kas starp jaunietēm bija trešā ātrāka 5km distancē, uzrādot labu rezultātu - 31min 44s. Vēl vienu 3.vietu jauniešu konkurencē 5km distancē izcīnīja Salaspils sporta skolas un Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēknis Aksels Blanks, kas trasē atradās tikai 19min 36s!Salaspils sporta skola lepojās ar savu absolventu - Nauri Bondāru, kas šoreiz pārstāvot Salaspils skriešanas klubu, veica pusmaratona 21km distanci un finišēja kā trešais ātrākais ar rezultātu 1:26:13. Apsveicam Nauri ar panākumu!Un protams, lielisku piemēru un motivāciju saviem audzēkņiem sniedza Salaspils sporta skolas esošie un bijušie treneri - Aigars Feteris un Gunita Šale, kas paši piedalījās 5km skrējienā. Gunita Šalei turēt līdzi trasē spēja tikai māsa Ivita Šale. Abas ierindojās 1. un 2.pozīcijā sieviešu konkurencē (0:22:11 un 0:22:12). Savukārt Aigars Feteris, piekāpjoties tikai vienam dalībniekam no Kokneses, finišēja 2.vietā (rezultāts 0:17:50)!

   

Ar pārējo dalībnieku rezultātiem var iepazīties ŠEIT

Apsveicam visus vieglatlētus ar sasniegumiem un novēlam veiksmīgu 2016./2017.mācību gadu!