Salaspils U-16 handbolistēm 3.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā!

Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā U-16 vecuma grupā jaunietēm startēja 5 komandas no Vaiņodes, Skrīveriem, Dobeles, Ludzas un Salaspils.
Salaspilietes aizvadīja kopumā 12 spēles, no kurām 5 uzvarēja, 2 beidzās ar neizšķirts rezultātu un 5 spēlēs piedzīvoti zaudējumi. Kopumā, mūsu meitenes izcīnīja 12 punktus un ierindojās 3.vietā, piekāpjoties Dobeles un Ludzas komandām (15 un 22 punkti attiecīgi).


Izšķirošais 3. fināla posms norisinājās 29. un 30.aprīlī Dobelē, Zemgales sporta centrā.
Pirmajā spēlē salaspilietes piedzīvoja zaudējumu ar sāpīgu rezultātu 14:15 pret Skrīveru komandu. Otrajā spēlē ar 28:12 atzinām čempionu pārākumu no Ludzas.
Otrajā dienā pārliecinoši uzvarējām Vaiņodes komandu 27:14, bet pēdējā spēlē ar -5 piekāpāmies mājiniecēm no Dobeles SS.

Rezultatīvākā mūsu komandā ar 46 gūtajiem vārtiem 12 spēlēs ir Ērika Sirsniņa, kas ieņem 10.pozīciju rezultativitātes sarakstā (statistika pieejama šeit).

Simboliskajā izlasē tika iebalsotas divas salaspilietes - Veronika Balbārzda tika atzīta par labāko saspēles vadītāju, bet Olesja Petrova izcīnīja labākās kreisās malējās spēlētājas titulu.Komandā spēlēja: Amanda Andrejeva, Veronika Balbārzda, Olivija Badajeva, Margarita Bičeka, Margarita Kokurina, Olesja Petrova, Darja Podkoritova, Sindija Siliņa, Ērika Sirsniņa, Jūlija Maksurova, Jeļizaveta Žigalkina, Viktorija Specova (treneris - Inals Doguzovs).

Apsveicām meitenes ar izcīnītajām bronzas medaļām!

TURNĪTA TABULA ŠEIT
SPĒĻU REZULTĀTI ŠEIT
FOTOGALERIJA ŠEIT