Salaspils vieglatlēti sacensībās Ogrē izcīna 23 medaļas, bet Rīgā 4 kvalificējas Latvijas čempionātam U-14

  Ogres novada sporta centrs 8., 12. un 19.janvārī, pirms vieglatlētu ziemas sezonas svarīgākajiem startiem Latvijas jaunatnes čempionātā, organizēja sagatavošanās sacensības Ogrē U-10, U-12 un U-14 vecuma grupas atlētiem.
   
  8.janvārī U-12 (2005.-2006.g.dz.) vecuma grupā Anastasijai Goļcovai (trenere Ināra Znūtiņa) izdevās izcīnīt visa kaluma medaļas: lodes grūšanā 1.vieta, 40m sprinta distancē 2.vieta, bet 40m/b skrējienā 3.vietu. Anastasijas brālis Daņila Goļcovs (trenere Ināra Znūtiņa) palika nepārspēts gan augstlēkšanas, gan lodes grūšanas disciplīnā (1.vieta). Roberts Bleidels (treneris Aigars Feteris) 22 zēnu konkurencē izcīnīja 2.vietu 600m izturības skrējienā, bet Katrīna Kozloviča (trenere Gunita Šale) lodes grūšanā bija 3.labākā. Stafetes skrējienā 4x150m zēnu konkurencē sporta skolas izlasei 3.vieta, komandā startēja: Artjoms Kirilovs, Roberts Bleidels, Maksims Žiļcovs un Daņila Goļcovs.
  
  12.janvārī pašiem mazākajiem sacensību dalībniekiem U-10 (2007.-2008.g.dz.) vecuma grupā visveiksmīgākais starts tieši Salaspils sporta skolas atlētiem, jo katrā disciplīnā kāds no salaspiliešiem kāpa uz goda pjedestāla. Trīskāršu zeltu izcīnīja Ričards Kokins (treneris Aigars Feteris), kurš 40m, 300m un pildbumbas mešanā svinēja pārliecinošas uzvaras. Ēriks Anspaks (treneris Aigars Feteris) izcīnīja 2 medaļas. 40m/b skrējienā 1.vietu un 300m, vien piekāpjoties savam komandas biedram Ričardam Kokinam izcīnīja 2.vietu. Arī Renārs Rozenfelds (treneris Aigars Feteris) mājās pārveda sudraba medaļu. 40m/b skrējienā Renāram 2.vieta aiz Ērika Anspaka.
Meiteņu konkurencē Alise Toča (trenere Gunita Šale) spēja izcīnīt 3 medaļas: 300m skrējienā un pildbumbas mešanā 1.vietu, bet 40m skrējienā 2.vietu. Savukārt Esterei Kļaviņai (trenere Gunita Šale) izcīnīja 2 medaļas: 40m/b skrējienā 2.vieta un 300m skrējienā 3.vieta.  
  
  19.janvārī U-14 (2003.-2004.g.dz.) vecuma grupā Markusam Ozolam (trenere Gunita Šale) zelts un sudrabs: 600m 1.vieta un 40m sprintā 2.vieta. Bronzas medaļas 3 sporta skolas vieglatlētiem: augstlēkšanā Annijai Stepiņai (trenere Gunita Šale), lodes grūšanā Viktorijai Ziediņai (trenere Gunita Šale) un Daniilam Kursītim (trenere Ināra Znūtiņa). Stafetes skrējienā 4x150m zēnu konkurencē sporta skolas izlasei 3.vieta, komandā: Markuss Ozols, Daniils Kursītis, Maksims Gavrilovs un Tomass Kramarovs.   
Visas Ogres sacensību BILDES skati ŠIET.
  Savukārt 27.janvārī Rīgas zonas atlases sacensībās uz Latvijas jaunatnes čempionātu U-14 vecuma grupā izdevās kvalificēties 4 sporta skolas vieglatlētiem. Meiteņu konkurencē: Viktorijai Ziediņai (lodes grūšanā) un Annijai Stepiņai (augstlēkšanā), bet zēnu konkurencē: Daniilam Kursītim (lodes grūšanā) un Markusam Ozolam (1000m izturības skrējienā). Jāatzīmē, ka atlases sacensībās tieši Markuss uzrādīja vislabāko rezultātu 1000m distancē, kas ir labs pieteikums cīņai par Latvijas jaunatnes čempionāta medaļu.
  Vēlam 4 finālistiem labus rezultātus un veiksmi arī Latvijas čempionāta U-14 finālsacensībās, kas notiks jau svētdien, 7.februārī Rīgas sporta manēžā.
 Informācijai Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 vecuma grupai notiks 13.-14.februārī arī Rīgā, taču U-18 un U-20 čempionāts norisināsies 20.-21.februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā.