Salaspils vieglatlēti startē "Ķekavas rudens kausā 2015"!

Sestdien, 2016.gada 17.septembrī, Ķekavā notika tradicionālās rudens sacensības vesera mešanā un lodes grūšanā. Tās organizē Ķekavas novada sporta skola. Gadu no gada šajās sacīkstēs aug startējošo dalībnieku skaits - pērn viņu bija ap 60, bet šogad jau vairāk nekā 80 dalībnieki! No Salaspils sporta skolas uz Ķekavu devās 12 vieglatlēti. Sacensības notika piecās vecuma grupās - tika izcīnīti 19 kausi un medaļu komplekti. Dalībnieku vidū bija ne tikai Latvijas sportisti no Ķekavas, Aizkraukles, Bauskas, Jelgavas, Valmieras, Rīgas un Salaspils, bet arī viesi no Lietuvas pilsētas - Rokišķiem.

Jaunākā Salaspils sporta skolas sacensību dalībniece - Anastasija Janušaucka - goda pjedestālā 3.vietā

No Salaspils sporta skolas audzēkņiem godalgotās vietas izcīnīja:

Daņila Goļcovs ar rezultātu 9,77 metri - 1.vietā lodes grūšanā D vecuma grupā zēniem (trenere Ināra Znūtiņa);
Makars Korotkovs ar rezultātu 45,96 metri - 1.vietā vesera mešanā B grupā jauniešiem (treneris Igors Sokolovs);
Eļčins Gasanovs ar rezultātu 56,24 m - 2.vietā vesera mešanā junioriem (treneris I.Sokolovs);
Ramils Gasanovs ar rezultātu 38,10 m - 2.vietā vesera mešanā C vecuma grupā zēniem (treneris I.Sokolovs);
Anastasija Janušaucka ar rezultātu 27,75 m - 3.vietā vesera mešanā D vecuma grupā meitenēm (treneris I.Sokolovs);
Antons Averins ar rezultātu 26,61 m - 3.vietā vesera mešanā B grupā jauniešiem (treneris I.Sokolovs);
Kristiāna Poļakova ar rezultātu 8,82 m - 3.vietā lodes grūšanā B vecuma grupā jaunietēm (trenere I.Znūtiņa);
Ēriks Vareiko ar rezultātu 13,85 m - 3.vietā lodes grūšanā A vecuma grupā jauniešiem (trenere I.Znūtiņa).

4.vietā lodes grūšanā ierindojās mūsējie Viktorija Ziediņa (10,69 m "C" vec.grupā meitenēm) un Ģirts Freimanis (10,97 m "A" vec.grupā jauniešiem). 5.vietā vesera mešanā "A" vecuma grupas jaunietēm ar 39,49 m tālu metienu palika Kristīne Iščerjakova. Un visbeidzot, 9.vietā vesera mešanā "C" vecuma grupa meitenēm palika Veronika Fiļipeņa (21,26 m).

Apsveicam sacensību dalībniekus ar izcīnītajām medaļām un sasniegtiem rezultātiem!