Salaspils vieglatlēti startē Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstēs vieglatlētikā!

 Tradicionāli Rīgas čempionāts jaunatnei norisinās U18 un U16 vecuma vieglatlētu grupām. Šogad, sakarā ar Daugavas stadiona un Rīgas manēža remontdarbiem, šīs sacensības pie sevis uzņēma Ogres novada sporta centra stadions.

Labākos sasniegumus no visiem salaspiliešiem uzrādīja tieši mešanas disciplīnu pārstāvji.

3.vietā U18 jaunietēm šķēpa mešanā, pārsniedzot 40m atzīmi sektorā (rezultāts 40,84m) uzrādīja treneres Ināras Znūtiņas audzēkne - Signe Vilhovika. Gandrīz tikpat veiksmīgi, Signe ir startējusi arī lodes grūšanā, kur izcīnīta augsta 4.vieta ar rezultātu 12,06m. Vēl vienam mūsu U18 lodes grūdējam - Ērikam Vareiko - arī 4.vieta un 13,53m rezultāts (trenere I.Znūtiņa). 

100m sprintā 30 dalībnieku konkurencē 14.vietā ierindojās salaspilietis Ģirts Freimanis (rezultāts 12.13s). Vēl viena 14.vieta izcīnīta šķēpa mešanā, kur Matīss Čudars aizmeta rīku 40,49m tālu.  Un augstajā 6.vietā ierindojās Aigara Fetera un Anitas Trumpes audzēknis - Markuss Ozols, kas 800 metru distancē uzrādīja vērā ņemamu rezultātu - 2:17,4.

Ar visiem pārējiem mūsu dalībnieku rezultātiem var iepazīties Salaspils sporta skolas mājas lapas sadaļā "Rezultāti"