SK „LATGOLS” NOSARGĀ UZVARU SALASPILĪ UN PANĀK NEIZŠĶIRTU BRONZAS SĒRIJĀ

09. maijā Latvijas čempionātā sievietēm Ludzas SK "Latgols" handbolistes izbraukumā ar 33:31 pieveica Salaspils sporta skolu un sērijā par trešo vietu, kas ilgst līdz divām uzvarām, panāca 1-1.


Jāatgādina, ka sērijas pirmā spēle aizvadītās nedēļas nogalē Ludzā noslēdzās ar salaspiliešu panākumu 32:28, kas tādējādi šosezon pirmoreiz tika pie panākuma pretinieču laukumā un nonāca uzvaras attālumā līdz bronzai.

Šovakar spēli krietni veiksmīgāk iesāka viešņas no Ludzas, kas pirmo minūšu laikā panāca 6:2, bet desmito minūti noslēdza jau ar piecu vārtu pārsvaru – 9:4. Arī puslaika turpinājumā "Latgola" pārsvars lēnām, taču turpināja pieaugt un pēc Viktorijas Borisenko metiena minūti pirms puslaika beigām viesu komanda panāca jau +8. Pirmo puslaiku "Latgols" noslēdza ar septiņu vārtu pārsvaru – 20:13.

Otrā puslaika sākumā un līdz pat tā vidum ludzāniešu pārsvars saglabājās 5-8 vārtu robežās, bet tad salaspilietes veica piecu vārtu izrāvienu un pievilka līdz diviem vārtiem (no 28:21 līdz 28:26). "Latgols" gan spēja atjaunot četru vārtu pārsvaru, tomēr pēc Lindas Borisanovas un Renātes Salmanes vārtu guvumiem mājinieces divarpus minūtes līdz beigām atkal pietuvojās divu vārtu attālumā – 30:28 aizvien ludzāniešu labā. Tomēr galotnē "Latgols" vadību nosargāja un izcīnīja uzvaru ar 33:31.

Uzvarētāju rindās Kristīne Daņiļenko (attēlā) guva 11 vārtus, bet salaspilietēm rezultatīvākā ar deviņiem vārtiem bija Renāte Salmane.

Sērijā līdz divām uzvarām rezultāts tagad kļuvis 1-1. Sērijas trešā un izšķirošā spēle 21.maijā plkst. 15:00 norisināsies Ludzā.

Salaspils sporta skola – SK Latgols 31:33
Salaspils sporta skola: Salmane 9, Agarkova 5, Potapova 5/1, Umjarova 4, Borisanova 4, Liepa 2, Sokologorska 1, Kozlova 1.
SK „Latgols”: Daņiļenko 11/3, Matisāne 4, Borisenko 4, Samuševa 3, Kukurāne 3, Zaharāne 3, Sidorova 2, Rutkovska 2, Dergačeva 1.
Sērijā: 1-1