Skolu mini handbola sacensībās abas Salaspils vidusskolas - medaļās!

Skolu festivālu mini handbolā organizē Latvijas Skolu sporta federācija (LSSF) sadarbībā ar Latvijas Handbola federāciju. Šīs sacensības norisinās trešo gadu pēc kārtas Dobeles sporta centrā un tradicionāli  tieši 3.-4.klases vecuma grupai.

Šogad zēnu konkurencē pieteicās 9 komandas, savukārt meitenēm startēja 6 komandas - divas no tām no Salaspils pašvaldības, kur ir spēcīgas tradīcijas meiteņu handbolā.

Visas turnīra spēles bija spraigas un sacīkšu galā turnīra kopvērtējuma tabula izskatījās sekojoši:


Salaspils 2.vidusskolas komanda sporta skolotāja un handbola trenera Inala Doguzova vadībā aizvadīja sacīkstes ļoti pārliecinoši un piekāpās tikai ārpus kārtas startējošām 2005.g.dz. meitenēm no Dobeles un uzvarētājām - Olaines 2.vidusskolai. Noslēgumā 3 izcīnītie punkti un 2.vieta kopvērtējumā.

Salaspils 1.vidusskolas komanda, kas pamatā sastāvēja no 3.c klases audzēknēm, handbola treneres Lindas Brikmanes vadībā, aizvadīja lielisku turnīru. Ļoti labi nospēlēja pret gadu vecākām dobelniecēm (9:13), Dobeles 1.vidusskolas 1.komandu pievarēja ar 6:0 un 2.komandu - ar 11:7. 
Izšķirošajā cīņā par sudrabu un bronzu satikās mūsu abas komandas. Enerģija un spēki vairāk bija palikuši 2.vidusskolas meitenēm, tāpēc likumsakarīgs iznākums - uzvara pār 1.vidusskolu ar rezultātu 12:6. Salaspils 1.vidusskolai - 3.vieta kopvērtējumā.

Komandas sastāvs: Salaspils 1.vidusskola - Evelīna Zvaigzne, Amanda Briede, Estere Gailīte, Anete Leka, Elza Fogele, Amanda Brokāne un Adriāna Jansone; Salaspils 2.vidusskola - Anastasija Luzina, Sofija Bruja, Sofija Kuļikova, Sofija Dagenvalde, Nikola Zubreviča, Nikola Korneiceva, Darja Morozova, Alīna Nazarova, Jeļena Bogačenkova.  

Apsveicam meitenes ar lieliskiem sasniegumiem!

   
Salaspils 2.vidusskolas komandas kopbilde ar izcīnītām sudraba medaļām.                             Salaspils 1.vidusskolas komanda - ar bronzas godalgām.