Sporta skolā aizvadīta sporta ballīte


Vakar, 4.septembrī, Salaspils sporta skola Atvērto durvju dienā iepazīstināja vecākus un viņu bērnus ar sporta skolas darba specifiku, atverta sporta veidiem un pašiem mazākajiem – topošajiem sportistiem – organizēja stafetes, kurās tika iekļauti handbola un vieglatlētikas elementi, tādejādi parādot šo sporta veidu apguves procesa dažādību.

Pirmās stafetes topošajiem sportistiem sporta skolā veicināja interesi gan par treneriem, gan par darba procesu sporta skolā.

Sporta skolas kolektīvs saka paldies visiem apmeklētājiem, kuri vakar aktīvi izrādīja interesi un ieradās iepazīt sporta skolu atvērtajā durvju dienā. Kā arī cer, ka visi, kuri vakar izmēģināja spēkus sportiskajās aktivitātēs, guva motivāciju turpināt sportot un kļūt par Salaspils sporta skolas audzēkņiem.
Uz tikšanos sporta skolā!

Salaspils sporta skolas kolektīvs