Sporta skolas basketbolisti sāk sezonu ar medaļām!

Sporta skolas jaunie basketbolisti ir sākuši sacensību sezonu. Pēc vasaras garā treniņu perioda savus spēkus pārbaudīja divas sporta skolas komandas, piedaloties starptautiskajā jauniešu basketbola turnīrā „Valmiera Summer Cup 2019”, kas norisinājās no 26. līdz 31. augustam Valmierā. Kopskaitā turnīrā piedalījās 64 komandas no sešām valstīm. U16 komanda 8 komandu konkurencē apsteidza vienu komandu un ierindojās 7. vietā. Par Salaspils komandas labāko spēlētāju šajā turnīrā, tika atzīts Martins Konošonoks.  Daudz veiksmīgāk veicās U14 komandai, kuri izcīnīja 3. vietu, sīvā cīņā uzvarot Igauņu komandu no Orisāres. Komandas vērtīgākais spēlētājs Bruno Berķis. Treneris Valdis Razumovskis uzskata, ka dalība šajā turnīrā sniedza vērtīgu pieredzi un tas bija labs atspēriena punkts startam Latvijas jaunatnes basketbola līgā.