Sporta skolas handbolisti startē pludmales handbola turnīrā!

10.jūnijā, salaspils novada svētku laikā, Salaspils sporta nama stadionā norisinājās atklātais pludmales handbola turnīrs "SALASPILS KAUSS 2017", kuru organizēja sporta biedrība "VS SPORTS". Šajā turnīrā startēja 11 komandas, trīs no kurām pārstāvēja Salaspils sporta skolu.

Sieviešu handbola komanda "Salaspils SS" ierindojās 2.vietā, izcīnot četrās spēlēs trīs uzvaras un vienreiz piekāpjoties "SK Latgols" vienībai. Salaspils juniores - 2002. un 2003.gada dzimšanas handbolistes  arī aizvadīja četras spēles un parādīja pretējo sasniegumu - trīs reizes piekāpās pretiniecēm un vienreiz svinēja uzvaru pār Skrīveru komandu. Šī bija pirmā meiteņu pieredze smiltīs, tāpēc viņas ļoti priecājās, kad pārspēja daudz pieredzējušākas skrīvernieces pēcspēļu metienu sērijā, izcīnot uzvaru ar 2:1 (11:8; 1:9; 4:1).

2.vietas ieguvējas - Salaspils sporta skola: Dace Potapova, Linda Borisanova, Inese Umjarova, Anastasija Agarkova, Margarita Drebeinieka, Gunta Trubače, Diāna Golubeva, Olga Rudziša, Marija Sokologorska, Dina Bergmane-Veršakova.

4.vietas ieguvējas - Salaspils juniores: Valērija Makšanova, Arina Šarapova, Margarita Bičeka, Aija Krodzeniece, Linda Vēvere, Anna Kostjuka. 


Komandas 'Salaspils juniores" turnīra labākā spēlētāja - Margarita Bičeka

Vīriešu konkurencē startēja 2002. gadu dzimšanas Salaspils sporta skolas handbolisti, kas šoreiz saucās "Kolhoznieki". Viņu komanda ierindojās pēdējā 6.vietā, tomēr aizvadīja ļoti saturīgas un līdzvērtīgas spēles pret daudziem oponentiem, izcīnot uzvaru vienā no puslaikiem pret "SK Jaunība". Pirmajās spēlēs mūsu puišiem zaudējumi 17:39 un 10:27 pret 1.līgas vīriešu komandām no Salaspils, trešajā spēlē zaudējums Aizsardzības akadēmijai ar 15:24. Spraigākā ceturtā spēlē piekāpjās ar 1:2 (24:28) Stopiņu novada handbolistiem, un, visbeidzot, pēdējā spēlē atzīts SKA pārākums ar 0:2 (30:47).

Komandā spēlēja: Artūrs Ozerskis, Edijs Putniņš, Artūrs Lejiņš, Ralfs vēveris, Valdis Valainis, Mārtiņš Čuhnovs.


Komandas "Kolhoznieki" turnīra labākais spēlētājs - Artūrs Ozerskis