Sporta skolas handbolisti vasarā pabija Tallinā un Lībekā

Šajā vasarā handbola nodaļas audzēkņi piedalījās 2 starptautiskos handbola turnīros Igaunijas galvaspilsētā Tallinā un Vācijas pilsētā Lībekā.

Tallinā, laika posmā no 7.jūnija līdz 9.jūnijam, dalību ņēma paši mazākie handbola spēlētāji no Salaspils, kuri dzimuši 2004.g., 2005.g. un 2006.g. Zēni savā vecuma grupā palika aiz goda pjedestāla un ierindojās 4.vietā, bet meitenes trenera Inala Doguzova un Lindas Brikmanes vadībā palika nepārspētas un kļuva par „Tallinn Handball Cup 2014” čempionēm. Komandā startēja: Ksenija Jemcova, Veronika Bondarenko, Malena Dančevska, Viktorija Petrova, Līva Martai Zeimane, Laima Belova.

Savukārt, Lībekā, laika posmā no 27.jūnija līdz 29.jūnijam norisinājās 20.starptautiskais Lībekas handbola turnīrs. Internacionālajā turnīrā kopskaitā piedalījās 5 tūkstoši dalībnieki no Bangladešas, Indijas, Ēģiptes, Taivānas, Polijas, Dānijas, Lietuvas, Latvijas un Vācijas. 424 komandas 7 vecuma grupās turnīrā aizvadīja 1534 spēles, kuras norisinājās uz 28 laukumiem.

Salaspils sporta skolu turnīrā pārstāvēja 1 zēnu komanda: 2002.g.dz. zēnu kom. (trenere Linda Brikmane) un 3 meiteņu komandas: 2000.g.dz. meiteņu kom. (treneris Inals Doguzovs), 2002.g.dz. meiteņu kom. (trenere Jūlija Šamricka) un 2004.g.dz. meiteņu kom. (treneris Inals Doguzovs). Divas no mūsu komandām pēc priekšsacīkšu spēlēm turpināja cīņu par medaļām (2002.g.dz. un 2004.g.dz. meiteņu kom.). 2002.g.dz. salaspilietes piekāpjoties Vācijas pārstāvētajai komandai 42 komandu konkurencē ierindojās dalītajā 9.vietu, taču 2004.gadā dzimušās meitenes, 21 komandas konkurencē spēja izcīnīt augstvērtīgo 5.vietu šajā prestižajā handbola turnīrā, kas kopskaitā pulcēja 5 tūkstošus handbolistu vienuviet.

Priecē, ka aizvadītās handbola spēles starptautiska mēroga sacensībās Tallinā un Lībekā ļāva iegūt starptautisku spēļu pieredze gan dalībniekiem, gan arī treneriem.