Sporta skolas pārstāvji Salaspils novada komandā Latvijas IV Olimpiādē 2016


Salaspils novada komanda Latvijas IV Olimpiādē 2016 Valmierā (fotogrāfijas autors - Vitauts Budreika)

No 1. līdz 3.jūlijam Valmierā norisinājās Latvijas IV Olimpiāde, kurā kopumā piedalījās 4724 dalībnieki, pārstāvot 94 pašvaldības. No tiem 3729 cilvēki bija sportisti, 995 - treneri un apkalpojošais personāls un komandu vadība.

Latvijas IV Olimpiādes programmā bija iekļauti 26 Olimpiskie sporta veidi. Salaspilieši piedalījās handbolā, vieglatlētikā, triatlonā, riteņbraukšanā, galda tenisā un badmintonā. Kopumā Salaspils novadu sacensībās pārstāvēja 40 sportisti, no kuriem 20 bija Salaspils sporta skolas handbolistes un 5 mūsu vieglatlēti. 

FOTOGALERIJA Salaspils sporta skolas Facebook lapā ŠEIT

Salaspils sporta skolas vieglatlētu rezultāti:

IGORS SOKOLOVS  vesera mešanā izcīnīta 1.vieta 6 dalībnieku konkurencē (rezultāts 70,44m)
MĀRIS BIRZIŅŠ (trenere I.Znūtiņa) augstlēkšanā izcīnīta 5.vieta 28 dalībnieku konkurencē (rezultāts 1,85m)
EMĪLS ELKSNĪTIS (trenere I.ZNūtiņa)100m skrējienā izcīnīta 34.vieta 57 dalībnieku konkurencē (rezultāts 11,87s) 
GREGORS MATĪSS (trenere I.Znūtiņa)tāllēkšanā izcīnīta 23.vieta 35 dalībnieku konkurencē (rezultāts 6,00m)
JURIS GAILIS (trenere I.ZNūtiņa) 400m skrējienā izcīnīta 25.vieta 43 dalībnieku konkurencē (rezultāts 52,98s)
 200m skrējienā izcīnīta 37.vieta 50 dalībnieku konkurencē (rezultāts 24,70s)


Salaspils sporta skolas sieviešu handbola komanda kopvērtējumā izcīnīja 4.vietu 5 komandu konkurencē:

1.jūlijs  Salaspils novads - Jēkabpils     19:26
 Salaspils novads - Ludzas novads  19:18 

2.jūlijs Salaspils novads - Dobeles novads  16:22

3.jūlijs Salaspils novads - Stopiņu novads  16:28

Komandā spēlēja: Anastasija Agarokova, Natālija Kozlova, Marija Sokologorska, Renāte Salmane, Krista Liepa, Dana Paramonova, Viktorija Setkovska, Marta Lukjanska, Inese Umjarova, Margarita Drebeinieka, Līga Eihvalde, Diāna Golubeva, Gunta Trubače un Olga Rudziša (treneri: Jūlija Šamricka, Edgars Vakuļčiks, Inals Doguzovs, fizioterapeite Liāna Maldere).

Visi sportisti mūsu sportisti pateicās Salaspils novada domes pārstāvjiem Raimonda Čudara un Maldas Caunes vadībā par atbalstu un lielisko noskaņojumu atklāšanas ceremonijas parādē, Salaspils sporta nama komandai - Dacei Kaļveršai, Zandai Zēbergai un Andai Lekai - par ikdienas atbalstu delegācijai visa pasākuma laikā, Vitautam Budreikam par sportistu emociju iemūžināšanu fotogrāfijās un it īpašs paldies Salaspils sporta skolas direktorei Anitai Trumpei par atbalstu startos klātienē!

Tiekamies pēc četriem gadiem Latvijas V Olimpiādē 2020!