Sporta skolas vieglatlēti sezonu sāk ar 5 medaļām

Sporta skolas vieglatlēti sezonu sāk ar 5 medaļām

 

28. aprīlī Iecavā notika sporta skolas “Dartija” atklāšanas sacensības vieglatlētikā.  Tajā piedalījās sportisti no Saldus, Murjāņiem, Vecumniekiem, Bauskas, Aizkraukles, Kuldīgas, Salaspils un Marijampoles (Lietuva).  Kopumā vairāk nekā simts dalībnieku cīnījās par medaļām junioru un jauniešu vecuma grupās. Salaspils sporta skolas audzēkņi uz goda pjedestāla uzkāpa piecas reizes, 4 reizes, lai saņemtu sudraba godalgas un vienu reizi pēc bronzas medaļas.

Ēriks Vareiko jauniešu konkurencē spēja lodi aizgrūst 13.64 m un izcīnīt otro vietu. Tāpat otrais palika Markuss Ozols 800 m, kurš distanci veica 2:21,83 – uzrādot teicamu personisko rekordu.

3. vietu lodes grūšanā ar rezultātu 11.37 m izcīnīja Signe Vilhovika, kuras pamata disciplīna gan ir šķēpa mešana.

Savukārt junioru konkurencē otrie palika Gatis Saulītis augstlēkšanā (1.85 m - atkārtots personiskais rekords) un Andrejs Bānis 800 m (2:12,46).

Tās bija pirmās sacensības stadionā pēc garās ziemas un ieilgušā pavasara, taču arī pārējie Salaspils sporta skolas audzēkņi uzrādīja labus rezultātus un personiskos rekordus, kas savukārt ļauj cerīgi skatīties Latvijas jaunatnes olimpiādes virzienā.

Rezultāti šeit: http://salaspilssportaskola.lv/rezultati

Foto: https://photos.google.com/share/AF1QipNQAaFN97LujnTYh7N7bIEAMtzK8Nz-wtlmBACBmYJEZuvHbhJWy5dNzVDBS0I11g?key=OFV4QkhGeXZXXzllc3VuVGN4Q2dyTVU3WDRrN1J3