Sporta skolas vieglatlētiem bronzas laiks

10. un 11. februārī Rīgas sporta manēžā norisinājās Rīgas čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un junioriem, kurā piedalījās arī Salaspils sporta skolas audzēkņi.

Sacensībās varēja redzēt pasaules līmeņa sportistus, kā, piemēram, tāllēcēju Darju Kļišinu, kura uzrādīja sezonas labāko rezultātu 6,78 m.

Arī mūsu sporta skolas audzēknis Gregors Matīss tāllēkšanā uzrādīja personisko rekordu 6.30 m un starp junioriem izcīnīja bronzas medaļu. Tāpat bronzas medaļu ieguva Gatis Saulītis augstlēkšanā, latiņu pārvarot 1.80 m augstumā.

Vēl jāpiebilst, ka bijušais sporta skolas audzēknis Juris Gailis izcīnīja bronzas medaļu 60 m barjerskriešanā pieaugušo konkurencē un izpildīja II sporta klasi.

Arī sporta skolas treneris Aigars Feteris, rādot lielisku paraugu saviem audzēkņiem, pēc 800 m skrējiena ierindojās 3. vietā, iegūstot vēl vienu bronzas medaļu.

Uzreiz aiz goda pjedestāla – 4. vietā -  palika Emīls Elksnītis 60 m skrējienā.

Arī citi sporta skolas audzēkņi uzrādīja labus rezultātus un personiskos rekordus. Ar tiem var iepazīties šeit: REZULTĀTI