Sportiski aizvadīta sporta diena Saulkalnes jaunajos sporta un rotaļu laukumos


5.septembrī, Saulkalnes jaunajos sporta un bērnu rotaļu laukumos teju 100 bērni vecumā no 4-12 gadiem piedalījās mūsu organizētajā sporta dienā “Sports mūsu pagalmā kopā ar Salaspils sporta skolu” tā kopīgi un aktīvi atzīmējot arī Saulkalnes sporta laukumu atklāšanu.

Prieks, ka Salaspils novads rūpējas par saviem iedzīvotājiem un veicina sportiska dzīvesveida attīstību Salaspilī un tās apkaimē un ir izveidojis jaunu sporta un rotaļu zonu bērniem un jauniešiem Saulkalnē.

Salaspils sporta skolas treneri– Valdis Razumovskis un Jānis Pavlovskis (basketbols), Linda Bogdanova, Marija Zaščerinska, Niks Remess un Inals Doguzovs (handbols), Linda Ozola, Guntis Kļaviņš un Igors Sokolovs (vieglatlētika) aizrautīgi un ar smaidu sejā nodrošināja sportiskās aktivitātes bērniem un jauniešiem kā arī sniedza iespēju izmēģināt savas prasmes sporta skolas sporta veidos: basketbols, vieglatlētika un handbols.


Sporta skolas audzēkņi: Loreta Ķikuste, Frīda Binduka, Katrīna Kozloviča, Viktorija Petrova, Valters Beķeris un Daniils Fundorko atbalstīja sporta dienas organizēšanā, veicot brīvprātīgo darbu.

Salaspils sporta skolas direktore Anita Trumpe, kas pasākuma atklāšanā teica iedvesmojošu runu, pēc tās uzņēmās fotogrāfes lomu un iemūžināja spilgtākos momentus bildēs.

  

Sporta dienas noslēgumā visiem dalībniekiem par dalību un centību tika pasniegtas sportiskas pārsteiguma balvas.

Paldies bērnu vecākiem, kuri motivēja savas atvases sportot kopā ar sporta skolu.

Savukārt Salaspils kultūras nams jau no plkst. 6:00 rītā uzsāka darbus Saulkalnē pie skatuves izbūvēšanas, lai jau plkst. 14:00 pēc sportošanas visus iekustinātu deju ritmos koncertā "Singapūras satīns", kā arī sporta dienas norises laikā parūpējās par tehnisko nodrošinājumu un muzikālo fonu.

Sporta skola būtu priecīga sadarboties arī turpmāk ar Salaspils sporta namu un Salaspils kultūras namu, lai nodrošinātu sporta un kultūras pasākumu norisi vienuviet.

Visas bildes no pasākuma skati Salaspils sporta skolas FACEBOOK lapas GALLERIJĀ:  https://www.facebook.com/media/set/?vanity=Salaspilssportaskola&set=a.3224832830957394

            Nāc un sportot sāc Salaspils sporta skolā!