Starpnovadu skolu sporta sacensībās futbolā Salaspils 2.vidusskolai - 3.vieta!

Ikgadējās skolu sacīkstēs futbolā tradicionāli piedalās zēnu komandas. Šoreiz C vecuma grupā (2003./2004.g.dz.) startēja 4 komandas, bet D vecuma grupā (2005./2006.g.dz.) pa vienu vairāk jeb 5 komandas.

Salaspils novadu pārstāvēja Salaspils 2.vidusskola, kas piedalījās abās vecuma grupās. 

2004./2005. g. dz. konkurencē tika aizvadītas 3 spēles. Bija pārspēta Daugmales pamatskolas komanda ar rezultātu 5:1. Tomēr pārējās divās spēlēs piedzīvoti zaudējumi pret Olaines 1. un Olaines 2.vidusskolu. 

2005./2006. g. dz. komandas aizvadīja apļa turnīru ar 4 mačiem. Salaspilieši piekāpās Pļavniekkalna sākumskolai un Olaines 1. un 2.vidusskolām, bet tāpat kā vecākā komanda - pārspēja Daugmales pamatskolu ar 4:2.

Apsveicam mūsu zēnus un viņu sporta skolotājus ar rezultātiem.

C vecumā triumfēja Olaines 2.vidusskola, savukārt D vecuma grupā uzvaru svinēja - Pļavniekkalna sākumsskola.