Starpnovadu skolu sporta sacensībās "Tautas bumba" triumfē Salaspils 2.vidusskolas meitenes un 1.vidusskolas zēni

Ceturtdien, 21.janvārī Salaspils sporta nama lielajā hallē vienlaicīgi uz 3 laukumiem notika Starpnovadu (Ķekavas, Ikšķiles, Olaines un Salaspils) skolu sporta sacensības „Tautas bumba”.
Sacensībās piedalījās kopskaitā 16 komandas, 2004.-2005.g.dz. 144 dalībnieki. 

Meiteņu konkurencē par uzvarētājām kļuva Salaspils 2.vidusskolas komanda (Sindija Siliņa, Aleksandra Korovaikova, Polina Pestune, Veronika Bondarenko, Nedežda Bogačenkova, Darja Strogova, Liene Priedīte, Viktorija Aleksejeva, Alise Ignatjeva sporta skolotāju Ināras Znūtiņas un Inala Doguzova vadībā), kura pusfinālspēlē pieveica Olaines 1.vsk. komandu (10:7) un finālā ar rezultātu 14:11 pārspēja Ķekavas vsk.
Meiteņu komandu kopvērtējums:
1.v. Salaspils 2.vsk, 2.v. Ķekavas vsk., 3.v. Salaspils 1.vsk., 4.v. Olaines 1.vsk., 5.-6.v. Baložu vsk. un Olaines 2.vsk., 7.-8.v. Pļavniekkalna ssk. un Privātā psk. „Gaismas tilts 97”. 

Zēnu konkurencē triumfēja Salaspils 1.vidusskolas komanda (Emīls Skujenieks, Matīss un Kristiāns Strautnieki, Mārtiņš Zuments, Ritvars Vaivods, Niks Edgars Austrums, Mareks Straškevičs, Raivo Ozols, sporta skolotāji Valda Kublicka un Oskars Laurens), kura pusfinālā pārspēja Baložu vsk. vien 3 min. pagarinājuma laikā, bet finālā pārliecinoši uzvarēja Pļavniekkalna ssk. komandu (13:9).
Zēnu komandu kopvērtējums:
1.v. Salaspils 1.vsk., 2.v. Pļavniekkalna ssk., 3.v. Ķekavas vsk., 4.v. Baložu vsk., 5.-6.v. Olaines 2.vsk. un Privātā psk. „Gaismas tilts 97”, 7.-8.v. Salaspils 2.vsk. un Olaines 1.vsk.
PALDIES visiem, kas iesaistījās sacensību organizēšanā, īpaši sacensību tiesnešiem/ sporta skolas treneriem Gunitai Šalei, Aigaram Feretim, Edgaram Vakuļčikam un Nikam Remesam, kā arī viņu palīgiem/ sporta skolas audzēkņiem Sabīnei Beļskai, Katrīnai Zaķei un Emīlam Elksnītim un sacensību fotogrāfei Neldai Mateisonei. Visas sacensību bildes skati ŠEIT: https://failiem.lv/u/tc5rt664 .
Vēlreiz apsveicu sacensību uzvarētājus un atgādinu, ka 1. un 2.vietas ieguvēj komandas (meitenēm Salaspils 2.vsk. un Ķekavas vsk., bet zēniem Salaspils 1.vsk. un Pļavniekkalna ssk.) izcīnīja tiesības startēt Zemgales reģiona „Tautas bumba” finālsacensībās, kas notiks jau 2.februārī, Dobelē.