Starts Latvijas Jaunatnes čempionāta 2.posmā U-16 handbolistēm

10. un 11.februārī Jēkabpils pilsēta uzņēma Latvijas Jaunatnes čempionātu handbolā U-16 meitenēm (2002.g.dz. un jaunākas), kurā šogad piedalās 5 komandas: Ludzas novada sporta skola, Liepājas rajona sporta skolas komanda no Vaiņodes, Dobeles, Jēkabpils un Salaspils sporta skolas. 

Pirmajā posmā, kas norisinājās novembrī, nebija ieradusies Vaiņodes komanda, līdz ar to visas pārējās vienības izcīnīja tehniskās uzvaras ar 10:0 pret šo čempionāta komandu. Šoreiz, 2.posmā, visas pieteiktās dalībnieces bija ierindā un čempionāta izspēle norisinājās divu dienu garumā, katrai komandai aizvadot divas spēles dienā.

10.februārī salaspilietes galīgi neveiksmīgi uzsāka cīņu pret Dobeles sporta skolu, piekāpjoties ar graujošu rezultātu 26:10 (15:1). Otrajā spēlē pretī stājās veiksmīgi spēlējošās mājinieces no Jēkabpils sporta skolas, kuru pārākumu salaspilietes šoreiz atzina ar 23:9 (11:4). 

Otrajā dienā Salaspils sporta komanda nu jau bija iespēlējusies un pret Latvijas čempionēm šajā vecumā - Ludzas NSS komandu, demonstrēja pārliecinošāku sniegumu nekā pirmajā dienā - zaudējums ar 24:10 (14:6). Un vissīvākā cīņa izvērtās pēdējā spēlē pret vienaudzēm no Kurzemes reģiona - Vaiņodes komandu. Pirmo puslaiku mūsu meitenes noslēdza ar trauslo +1 pārsvaru savā labā (8:7), tomēr otrajā spēles nogrieznī spēku noturēt pārsvaru nepietika - sāpīgs zaudējums ar 15:18.

Šobrīd Salaspils sporta skola ir noslīdējusi uz pēdējo 5.pozīciju kopvērtējumā. Tikpat punktu (2) ir arī Vaiņodes komandai, bet labākās vārtu starpības dēļ tā ieņem pozīciju augstāk. Izšķirošās 3.posma spēles tiks aizvadītas 5.-6.maijā.Salaspils sporta skolas komandas rindās rezultātīvāko sniegumu demonstrēja Sindija Siliņa (19 gūtie vārti 2.posma 4 spēlēs) un Anna Kostjuka (17 gūtie vārti 2.posma 4 spēlēs).

Salaspils sporta skolas U-16 handbola komandā LJČ 2.posmā startēja: Margarita Bičeka, Poļina Razumovska, Anna Kostjuka, Valērija Makšanova, Viktorija Žagare, Arina Šarapova, Darja Šavčenko, Ieva Stukle, Aļona Astašova, Sindija Siliņa un Viktorija Bondarenko (trenere - Jūlija Šamricka).

Novēlam meitenēm veiksmi izšķirošajā 3.posmā!