Starts Ogres novada sporta centra U-14 un U-16 vieglatlētikas sacensībās!

2016.gada 17.maijā Ogres stadionā norisinājās vieglatlētikas sacensības U-14 vecuma grupā. Arī Salaspils sporta skolas vieglatlēti devās izmēģināt savus spēkus dažādās disciplīnās, konkurējot ar Ķekavas, Ogres, Jēkabpils, Iecavas, Olaines, Carnikavas un Rīgas "Arkādijas" sportistiem.

 
Vislabāk veicās mūsu skrējējam Markusam Ozolam (trenere Gunita Šale), kas izcīnīja zelta un sudraba medaļas. Uzvaru Markuss svinēja savā mīļākajā distancē - 1000m, kur apsteidza 14 konkurentus un parādīja rezultātu 3:09,26. Savukārt 2.vieta tika izcīnīta tāllēkšanā, izpildot 4,52m tālo lēcienu.
Vēl viens medaļnieks no Salaspils sporta skolas - Daniils Kursītis (trenere Ināra Znūtiņa), spēja parādīt labu rezultātu šķēpmešanā, raidot rīku 25,58 metru tālumā un izcīnot 3.vietu un bronzas medaļu.
 Soļa attālumā no 80m fināla palika divi salaspilieši - Tomass Kramarovs un Kārlis Kazakupčs. Abi ierindojās uzreiz ar finālistu septītnieka - 8. un 9.vietā attiecīgi ar rezultātiem 12,34s un 12,63s.

Ar visiem U-14 sacensību rezultātiem var iepazīties ŠEIT

Divas dienas vēlāk turpat - Ogres novada sporta centra stadionā - norisinājās vieglatlētikas sacensības U-16 vecuma grupai. Tajās arī piedalījās kupls dalībnieku skaits no ļoti daudzām sporta skolām un sporta klubiem, Salaspils sporta skola - to vidū.

Šoreiz ļoti jāuzslavē Vladislavs Magdisjuks (trenere Ināra Znūtiņa), kas spēja izcīnīt trīs bronzas medaļas tādās disciplīnās kā 200m, augstlēkšanā un tāllēkšanā. 200m skrējienā Vladislavam priekšsacīkstēs tika uzrādīts 26,37s rezultāts, bet finālā viņš spēja to vēl uzlabot un noskriet pa 26,15s. Augstlēkšanā tika pārvarēti 1,55metri un tāllēkšanā 17 vieglatlētu konkurencē izpildīts lielisks lēciens pāri 5 metru atzīmei - 5,12m.

Zelta medaļu (!) šķēpmešanā jauniešiem izcīnīja Salaspils sporta skolas audzēknis - Matīss Čudars (trenere Ināra Znūtiņa). Matīss spēja raidīt šķēpu 42,59m tālumā, apsteidzot tuvāko konkurentu gandrīz pa 1/2 metru. Nedaudz nepaveicās Matīsam augstlēkšanā, pārvarot 1,50m atzīmi, palika 4.vietā uzreiz aiz mūsu Vladislava.
5.vietu meiteņu konkurencē augstlēkšanā izcīnīja salaspiliete Zane Freimane (1,40m). 5.vietu tāllēkšanā zēniem sasniedza salaspilietis Sandis Dzenītis (4,96m). Un visbeidzot, 9.vietā 24 (!) atlētu starpā tāllēkšanā jaunietēm ierindojās mūsu Nadīna Skudriņa.

ar pārējiem U-16 sacensību rezultātiem var iepazīties ŠEIT

Apsveicam gan sportistus, gan dalībniekus ar labiem sasniegumiem! Un novēlam veiksmi arī U-18 vecuma grupas sportistiem, kas sacentīsies Ogrē jau pavisam drīz - 15.jūnijā!