U-10 un U-12 vieglatlēti pārved no Limbažiem 4 medaļas!

Salaspils sporta skolas vieglatlētikas nodaļas treneri - Aigars Feteris un Zane Ķīkule - otro piektdienu pēc kārtas bija devušies uz sacensībām Limbažos. Šoreiz ar visjaunākajiem audzēkņiem jeb U-10 un U-12 vecuma grupām.
Jāatzīmē, ka sacensībās piedalījās ļoti liels dalībnieku skaits - 60 metru skrējienā gan zēniem, gan meitenēm, bija trīs ciparu dalībnieku skaits!

Salaspilieši devās uz sacensībām diezgan kuplā skaitā - 28 sportistu sastāvā. Daudziem tas bija pats pirmais starts mūžā, citiem - nu jau kārtējās sacensības. Kopumā veicās ļoti labi un tika izcīnītas 4 medaļas!

U12 vecuma grupā Robertam Bleidelam 1.vieta 200m distancē ar rezultātu 32,1s. Arī lielisks sniegums 60 metru sprintā, kur rīta cēlienā Roberts priekšskrējienā uzrādīja labāko rezultātu 9,0s, bet finālā nedaudz pietrūka un palika uzreiz aiz goda pjedestāla - 4.vietā 9,1s. Kā atzīmē treneris Aigars, Roberts ir ļoti progresējis kopš pagājušā gada.

U10 vecuma grupā Renāram Rozenfeldam 3.vieta 300m distancē - 59,7s. Renārs ļoti labi uzsāka skrējienu, jo bija papildus motivēts, saderot uz starta ar kādu nepazīstamu puisi, kurš kuru apsteigs. Gan 300m, gan 150m skrējienā Renārs ļoti pārliecinoši finišēja savos skrējienos līdera pozīcijā, tomēr godalgoto trījniekā iekļuva tikai garākajā skrējienā, bet 150m palika 5.vietā.

Un visbeidzot, divas medaļas no mačiem pārveda mūsu Sofija Pilāte, kas vēl autobusā atzinās trenerim, ka šoreiz skries ļoti ātri, jo dikti vēlas medali. Meitene bija satraukusies ne pa jokam, bet uztraukums deva pozitīvo efektu. Iznākumā 2.vieta 300m skrējienā ar 01:01,5 un 3.vieta 60m sprintā ar 9,8s.

Attēls: Treneris Aigars Feteris ar visiem medaļniekiem - Renāru Rozenfeldu, Robertu Bleideli un Sofiju Pilāti.

Pārējiem mūsu audzēkņiem arī piemiņas vērti sasniegumi, kā piemēram:
  • Elīza Andra ozoliņa U-10 vecuma grupā 60m sprintā izskrēja no 11 sekundēm (rezultātu 10,8s) un ierindojās 25.vietā
  • Kristers Bruno Štrauhmanis U-10 grupā zēniem 60m ierindojās 21.vietā ar rezultātu 10,5s
  • Daniels Gribs 12.vietā 150m distancē U-10 zēnu kategorijā (rezultāts 27,7s) un 8.vietā 300m distancē (01:01,7).
  • U-12 meitenēm 60m sprintā Kristiāna Zeimule uzrādīja 10,2s
  • U-12 meitenēm 200m distancē Esterei kļaviņai 43.pozīcija ar rezultātu 38,5s un 18.vieta 600m skrējienā (02:29,2)
  • Ričards Kokins 60m sprintā U-12 zēniem ierindojās augstajā 13.vietā ar rezultātu 9,4s
  • Ivo Rakstiņš vēl viens no mūsējiem, kas spēj 60m distancē "izskriet" no 10 sekundēm - 9,9s un 36.vieta U-12 vecuma grupā
  • 22.vietā 200m skrējienā U-12 zēniem Mārtiņš Zaķis (35,7s)
  • 8.vietā 600m skrējienā U-12 zēniem Ivo Rakstiņš ar rezultātu 2:13,3
  • Ēriks Anspaks 600m distanci veic 2:21,9 un ierindojās 15.vietā U-12 zēniem
  • U-10 meitenēm 1kg pildbumbas mešanā mūsu divas meitenes - Alise Akmene un Evelīna Stūriška ierindojās augstajā 8. un 11.vietā (rezultāti 7,70m un 7,50m)
  • Evelīna Ozoliņa izcīna 10.vietu 2kg lodes grūšanā U-12 meitenēm ar rezultātu 5,08m
  • Emīls Līcītis aizgrūž 2kg lodi vēl tālāk - 6,76m - un ieņem 9.vietu U-12 vecumā zēniem
  • Estere Kļaviņa pārsniedz 3,5 metrus tāllēkšanā (rezultāts 3,52m) un augstā 7.vieta U-12 meiteņu vecuma grupā
  • 28.vietā U-12 zēniem tāllēkšanā ir Mārtiņš Zaķis (3,36m)
  • Vienīgais mūsu jaunais augstlēcējs Ričards Kokins pārvar 1,05m un ierindojās 18.vietā U-12 zēniem
Stafetes skrējenā 4x150m arī piedalījās 4 mūsu komandas (divas pie U-10 un divas pie U-12 vecuma). Vislabāk veicās U-10 komandai ar Renāru Rozenfeldu, Danielu Gribu, Sofiju Pilāti un Elīzi Andru Ozoliņu sastāvā - 6.vieta 12 komandu konkurencē.

FOTOGALERIJA no pasākuma pieejama ŠEIT

Apsveicam visus vieglatlētus ar veiksmīgu startu sacensībās un novēlam turpināt izaugsmi nākotnē!