U-12 handbolistēm Latvijas Jaunatnes čempionāta 1.posms Salaspilī!

Decembra pirmajā nedēļas nogalē Salaspils sporta skola bija uzņēmusi savā lielajā zālē Latvijas Jaunatnes čempionātu U-12 vecuma grupas meitenēm. Tas bija 1.posms no paredzētajiem 2016./2017.gada sezonas trīs posmiem.

Šī ir jaunākā vecuma grupa meitenēm handbolā, kur spēlētājas beidzot spēlē nevis mini handbolu, bet lielo spēli ar standarta noteikumiem.
Sacensībās piedalījās 6 komandas, kas aizvadīja spēli katra ar katru jeb apļa turnīru.

3.decembrī mūsu meitenēm bija trīs spēles, bet svētdien - tikai divas.
Salaspils sporta skolai jau pašā pirmajā spēlē bija tikšanās ar šī vecuma līderēm - Jēkabpils sporta skolas komandu. Spēles pirmās 10 minūtes noritēja ļoti līdzīgā cīņā (6:6), tomēr pēc tam pretinieču pārākums kļuva ļoti pamanāms. Finiša svilpe apturēja rezultātu uz tablo ar cipariem 7:21.
Otrajā spēlē mājinieces salaspilietes tikās ar Olaines SC komandu un izcīnīja drošu uzvaru ar 17:4.
Trešajā spēlē sestdien pretī stājās pa vienu gadu jaunākas Skrīveru handbolistes (2006.g.dz.). Mūsu komanda uzvarēja ar drošu pārsvaru 28:6.

Svētdienas rīts bija iesācies ar spēli pret viešņām no Latgales - Ludzas novada sporta skolas komandu. Salaspilij arī šoreiz stabila uzvara ar 27:6.
Un pēdējā spēlē