U-12 handbolisti atgriežas no Ludzas ar 3 uzvarām!

3.decembrī Salaspils sporta skolas MT-4 un MT-3 grupu handbolisti devās uz Latvijas Jaunatnes čempionāta 1.sabraukumu U-12 zēniem, kas šoreiz norisinājās Ludzā. 

Šajā vecumā čempionātā piedalās kopumā 8 komandas, kas sadalītas divās apakšgrupās pa 4 komandām. Salaspilieši pēc izlozes principa nokļuva A grupā kopā ar Ludzas novada sporta skolu, Olaines sporta centru un Dobeles sporta skolu.

Pirmajā mačā mūsu zēni tikās ar mājiniekiem un uzvarēja ar +6 vārtu pārsvaru (19:13). Otrajā spēlē bija ļoti pārliecinošs sniegums pret dobelniekiem, kas tika pievarēti ar +17 vārtu starpību (23:6). Un visbeidzot, trešajā spēlē pret Olaines SC, tikpat pārliecinošs mūsējo pārākums - uzvara ar 26:10. 

Turnīra kopvērtējuma tabulā līdz ar to Salaspils sporta skola A apakšgrupā atrodas līderu pozīcijā - 1.vietā ar 6 punktiem. 2.vietā ar 4 punktiem - Ludzas NSS, 3.vietā - Dobeles SS un bez uzvarām esošie Olaines SC - 4.pozīcijā.
B apakšgrupā situācija sekojoša: 1.vietā ar 3 uzvarām - Skrīveri, 2.vietā - Ogres SC, 3.vietā - IK Auseklis no Rīgas un 4.vietā - Tērvete.

LJČ 2.posms tiek plānots 25.-26.februārī, kur komandas atkal satiksies apakšgrupu ietvaros. Savukārt 3.posmā 1.-2.vietas ieguvēji veido "FINAL4" grupu, kas cīnās par medaļām, bet 3.-4.vietā apakšgrupās esošās komandas cīnās par kopvērtējuma 5.-8.vietu.

U-12 zēnu handbola Salaspils sporta skolas komandā spēlēja: Mareks Straškevics, Kristiāns Strautnieks, Matīss Strautnieks, Reinis Krēsliņš, Krists Vidzis, Andrejs Kopilovs, Mārcis Karašovs, Ernests Gailītis, Rainers Gailums, Raivo Ozols un Ričards Liepiņš. Komandas trenere - Linda Brikmane.