U-12 handbolisti Jūrmalā izcīna sudraba medaļas

Vakardien, 20.decembrī, Jūrmalā, norisinājās Jūrmalas sporta skolas atklātais Draudzības turnīrs handbolā U-12 vecuma grupas zēniem. Turnīrā piedalījās Ogres, Jūrmalas, Rīgas un Salaspils sporta skolu 2006.g.dz. un jaunāki audzēkņi. Turnīrā spēles tika aizvadītas pēc apļa sistēmas principa, kas ļāva mūsu mazajiem handbolistiem spēlēt ar visām turnīra komandām un izcīnīt sudraba medaļas.Komandā startēja: Ričards Jānis Liepiņš, Stepans Čornijs, Andrejs Kopilovs, Markuss Ulmanis, Antons Bērziņš Vasiļjevs, Mārcis Drēviņš, Adrians Meirāns, Emīls Stirāns, Justs Vidzis, Adrians Rutkis, Eduards Ernests Andrejsons, Ernests Grēgers, Ričards Galviņš.

Trenera Nika Remesa komentārs: "Turnīrā aizvadījām 3 spēles. Izcīnījām 2 uzvaras - pret "Celtnieks Rīga" komandu (16:11) un Ogres SC komandu (12:11), savukārt piekāpāmies Jūrmalas SS komandai (14:30). Katru spēli puiši aizvadīja ar lielu cīņassparu, it īpaši pēdējo spēli pret kaimiņiem Ogres sporta centra komandu, kur spēles pēdējā minūtē Ričards Jānis Liepiņš iemeta pēdējos vārtus un izvirzīja komandu vadībā ar rezultātu 12:11. Tie bija pēdējie gūtie vārti šajā spēlē - līdz ar to izcīnīta uzvara visā spēlē. Vēl teicamu sniegumu demonstrēja Andrejs Kopilovs.

Apsveicam mazos handbolistus un viņu treneri Niku Remesu ar izcīnītajām sudraba medaļām un vēlam mērķtiecību un veiksmīgus startus arī turpmākajās handbola sacensībās.