U-12 handbolisti pārved no Paņevežiem medaļas!

Salaspils 2006.gada dzimšanas handbolisti izcīna III vietu turnīrā Paņevežos! 💪🏻

U-12 zēnu komanda aizvadija 5 spēles pret Latvijas un Lietuvas vienaudžiem, izcìnot 3 uzvaras un piedzīvojot 2 zaudējumus. 
12:9 uzvara pār Paņevežiem 
14:12 uzvara pār Tērvetes komandu 
18:17 sīvā cīņā vinnēti leišu HC Grifas 
8:19 zaudējums sudraba medaļniekiem no Polvas (Igaunija) un 4:13 atzīts turnīra čempionu - Vilņas SM Tauras - pārākums. 

Salaspils komandā spēlēja: Ričards Jānis Liepiņš Mārcis Drēviņš Markuss Ulmanis Justs Vidzis Adrians Meirāns Ričards Galviņš Regnārs Vekmanis Edvarts Ernests Andrejsons Adrians Rutkis Roberts Jānis Jansons (treneris - Niks Remess).

U-16 vecuma grupā meitenēm septiņu komandu konkurencē arī startēja Salaspils sporta skolas 2002.g.dz. un jaunākas handbolistes. Šoreiz visās sešās spēlēs - neveiksmes un mazrezultatīvs sniegums, tomēr labs rūdījums pirms Latvijas Jaunatnes čempionāta sākuma. 

Ar detalizētiem rezultātiem var iepazīties: www.salaspilssportaskola.lv/rezultati

  APSVEICAM MŪSU KOMANDU AR BRONZAS GODALGĀM!