U-12 handbolisti veiksmīgi aizvada LJČ 2.posmu!

Februāra mēneša otrajā nedēļas nogalē Latgales handbola galvaspilsēta Ludza uzņēma pie sevis Latvijas Jaunatnes čempionāta 2.posmu, kurā startēja U-12 vecuma grupas handbolisti (2006.g.dz. un jaunāki). Šajā vecumā valsts čempionātā piedalās 6 komandas: Celtnieks Rīga, Olaine, Jūrmala, Ludza, Ogre un Salaspils.

Pēc pirmā posma, kas tika uzņemts tepat pie mums Salaspilī 4.-5.11.2017, mājnieki salaspilieši atradās neapskaužāmā pozīcijā - 5.vietā, apspēlējot tikai vienaudžus no Rīgas Celtnieka komandas. Bet, trīs mēneši, kas atdalīja čempionāta pirmo posmu no otrā, netika izniekoti vējā. Čakli trenējoties, Salaspils zēni šoreiz spēja piecās spēlēs izcīnīt veselas trīs (!) uzvaras, kas ļāva pakāpties pa veselu pozīciju augstāk kopvērtējuma tabulā. Tagad Salaspils sporta skola atrodas nu jau 4.vietā no 6 komandām un atpaliek no trešās pozīcijās esošās Ogres tikai pa 2 punktiem.


Pirmajā dienā salaspilieši aizvadīja spēli pret Celtnieks Rīgas komandu un pārliecinoši uzvarēja ar 19:9 (11:5). Otrā spēle pretēji - izvērtās ļoti saspringta un smaga: pirmais puslaiks pret ogrēniešiem noslēdzās ar neizšķirts 9:9, bet otrajā puslaikā mūsu komanda spēja izraut uzvaru ar +1 vārtu pārsvaru 17:16. 

Otrajā dienā nācās aizvadīt veselas trīs spēles: pret mājiniekiem Ludzu tika piedzīvots zaudējums ar 12:18 (5:9), piekāpāmies arī čempionāta līderiem no Jūrmalas ar 11:22 (7:13), bet spējām pataupīt spēku pret Olaines komandu un izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar 19:5 (9:2).


Ričards Jānis Liepiņš - rezultatīvākais spēlētājs Salaspils komandā (61 vārti 10 spēlēs)

Rezultatīvākais Salaspils sporta skolas U-12 komandas rindās - Ričards Jānis Liepiņš ar 61 vārtiem 10 spēlēs, ieņemot šobrīd statistikas kopvērtējumā otrā rezultatīvākā bombardiera pozīciju.

Salaspils sporta skolas komandā LJČ 2.posmā startēja: Stirāns Emīls, Galviņš Ričards, Čornijs Stepans, Kopilovs Andrejs, Meirāns Adrians, Vidzis Justs, Liepiņš Ričards Jānis, Ulmanis Markuss (treneris Niks Remess).

Apsveicam puišus un viņu trenerus ar veiksmīgi aizvadītu LJČ 2.posmu un novēlam nākamajā etapā ielauzties labāko trījniekā!