U-12 handbolistiem un handbolistēm Latvijas Jaunatnes čempionātā 2.vietas!

U-12 zēni piedalījās Latvijas Jaunatnes čempionātā pirmo gadu. Šogad šajā vecuma grupā startēja 8 komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās. Katras apakšgrupas divas stiprākās komandas izcīnīja tiesības spēlēt "FINAL 4" spēcīgākā četrinieka finālā, bet vājākās divas komandas noskaidroja 5.-8. vietas ieguvējus.

Salaspils sporta skolas komanda veiksmīgi kvalificējās uz stiprāko četrinieku un aprīļa izskaņā (29.04.2017.) devās uz Aizkraukli, kur aizvadīja izšķirošās spēles pret Skrīveru, Ludzas un Ogres komandām.

Pirmajā spēlē mūsējie tikās ar Skrīveriem, kur piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar 19:21. Otrajā spēlē pārliecinoši apspēlējām Ogres SC komandu 20:13, bet trešajā spēlē tikām galā arī ar Ludzas novada sporta skolu, izcīnot uzvaru ar +3 vārtu pārsvaru 16:13.

Rezultatīvākais Salaspils komandas rindās ir Ričards Jānis Liepiņš, kas 9 spēlēs guva 36 vārtus.

Izcīnot sudraba medaļas sacensībās, zēni tādā veidā apsveica savu treneri Lindu Brikmani dzimšanas dienā - 29.aprīlī!


Komandā spēlēja: Raivo Ozols, Matīss Strautnieks, Kristiāns Strautnieks, Rainers Gailums, Mārcis Zvirgzdiņš, Andrejs Kopilovs, Krists Vidzis, Ričards Jānis Liepiņš, Mareks Straškevics, Nils Andžāns un Reinis Krēsliņš.

SPĒĻU REZULTĀTI ŠEIT
TURNĪRA TABULA ŠEIT
STATISTIKA ŠEIT

Savukārt U-12 meitenēm izšķirošais aplis norisinājās Ludzā 5-6.maijā. Sacensībās startēja 6 komandas, kas spēlēja katra ar katru.
Mūsu meitenes pirmajā dienā tikās ar Skrīveru komandu un uzvarēja ar 22:16, otrajā spēlē pārspēja Olaines komandu 16:12, bet trešajā piekāpās Dobeles vienaudzēm ar 8:12. Otrajā dienā tika pārspētas mājinieces no Ludzas ar 14:7, bet atzīts Jēkabpils komandas pārākums 12:25.

Rezultātā Salaspils sporta skolai stabila 2.vieta turnīra tabulā ar izcīnītajiem 22 punktiem 15 spēlēs. Pirmajā vietā - Jēkabpils ar visām uzvarām - 30 punkti 15 spēlēs, bet trešajā pozīcijā Olaines komanda ar 14 punktiem, bet labāku vārtu starpību nekā Dobeles komandai.

Rezultatīvākā Salaspils komandas spēlētāja - Katrīna Strogova ar 81(!) gūtajiem vārtiem 10 spēlēs.Komandā spēlēja: Vita Binduka, Frīda Binduka, Anastasija Emze, Marianna Doroškeviča, Nora Krūmiņa, Paula Alksne, Veronika Bondarenko, Katrīna Kozloviča, Katrīna Strogova, Malena Dančevska, Alīna Zarakovska, Alīna Dansone, Ksenija Jemcova, Valērija Seržanova (treneris - Inals Doguzovs un Marija Zaščerinska).

SPĒĻU REZULTĀTI ŠEIT
TURNĪRA TABULA ŠEIT
STATISTIKA ŠEIT
FOTOGALERIJA ŠEIT 

Apsveicam komandas ar sudraba medaļām!