U-13 GRUPĀ SĪVĀ CĪŅĀ UZVAR JĒKABPILS HANDBOLISTES

U-13 vecuma grupā meitenēm uzvarētājas tika noskaidrotas trijos sabraukumos Salaspilī, Ludzā un Jēkabpilī. Ar 19 punktiem turnīru noslēdza jēkabpilietes un salaspilietes, bet savstarpējās spēlēs nedaudz veiksmīgākas bija Jēkabpils spēlētājas (pirmajā aplī – 18:12, otrajā – 11:13, trešajā – 13:13, katrai komandai pa uzvarai un neizšķirts, vārtu attiecība savstarpējās spēlēs 42:38 Jēkabpils labā), kas tādējādi kļuva par čempionēm.

Trešo vietu ar 16 punktiem izcīnīja Ludzas novada sporta skolas komanda, kas pa reizei spēja pieveikt arī abas vadošās komandas, pirmajā pusē ar 8:7 apspēlējot Jēkabpili, bet trešajā aplī ar 18:17 tiekot galā arī ar Salaspili.

Par rezultatīvāko spēlētāju kļuva ludzāniete Valērija Skorohodova, kura 12 spēlēs guva 96 vārtus. Viņa par diviem vārtiem apsteidza salaspilieti Sindiju Siliņu, kura īpaši rezultatīva bija pēdējā sabraukuma pēdējās divās spēlēs, izceļoties ar 41 vārtu guvumu (22 pret Vaiņodi, 19 pret Skrīveriem).

Simboliskā izlase: 
Kreisā mala: Evelīna Tadeušova (Ludzas NSS)
Kreisā ārējā: Sindija Siliņa (Salaspils SS)
Saspēles vadītāja: Sandra Brikmane (Jēkabpils SS)
Labā mala: Vitnija Paula Krodziniece (Jēkabpils SS)
Labā ārējā: Valērija Skorohodova (Ludzas NSS)
Līnijas spēlētāja: Veronika Bondarenko (Salaspils NSS)
Vārtsardze: Sabīne Berezovska (Ludzas NSS)