U-14 handbolistes cīnās Latvijas Jaunatnes čempionāta 2.posmā

28.janvārī Dobelē tika aizvadīts Latvijas Jaunatnes čempionāts handbolā U-14 meitenēm (2004.g.dz. un jaunākas). Šis bija jau 2.posms, kurā tikās četras komandas no tādām pilsētām kā Jēkabpils, Ludza, Dobele un Salaspils. Latvijas Jaunatnes čempionāts šajā vecuma grupā norisinās pēc 3 apļu principa, kad viena sabraukuma ietvaros katra komanda tiekas ar katru, aizvadot trīs spēles 2x15min garumā.

Pirmajā sabraukumā (2017.gada 21.oktobrī) salaspilietes apspēlēja Dobeles un Ludzas komandas, bet piekāpās jēkabpilietēm. Šoreiz situācija izvērtās identiska. Pirmajā spēlē tika izcīnīta uzvara pār Ludzas novada sporta skolas komandu ar rezultātu 19:13 (9:7), bet otrajā spēlē ļoti pārliecinoši pievarētas mājinieces no Dobeles 21:9 (9:4). Savukārt izšķirošajā trešajā spēlē atkal nācās atzīt Jēkabpils komandas pārākumu. Ja pirmajā sabraukumā mūsu meitenes piekāpās ar -10 vārtu deficītu, tad šoreiz tika zaudēts ar -4 vārtu starpību 20:24 (6:9).

Salaspils sporta skolas komandas sastāvā spēlēja: Strogova Darja, Korovaikova Aleksandra, Kozloviča Katrīna, Alksne Paula Marta, Binduka Frīda, Bondarenko Veronika, Binduka Vita, Krūmiņa Nora, Bogačenkova Nadežda, Strogova Katrīna, Siliņa Sindija (komandas treneri Inals Doguzovs un Marija Zaščerinska).

Komandas rezultatīvākā spēlētāja Salaspils rindās - Sindija Siliņa ar 42 gūtajiem vārtiem 6 spēlēs!


Salaspils sporta skolas U-14 handbola komandas rezultatīvākā spēlētāja - Sindija SILIŅA.

Pēc aizvadītām 6 spēlēm Salaspils sporta skola ieņem 2.vietu turnīra tabulā, atpaliekot kopvērtējumā no līderēm Jēkabpils pa 4 punktiem.
Izšķirošais LJČ fināla 3.posms tiks aizvadīts 29.aprīlī Salaspilī! Aicinām skatītājus nākt un atbalstīt komandu klātienē.