U-15 un U-14 handbolistes aizvada Latvijas Jaunatnes čempionāta 1.posmus Jēkabpilī!

Noslēdzot rudens skolēnu brīvlaiku, piektdien (28.oktobrī) un svētdien (30.oktobrī) Salaspils sporta skolas 2002. un 2003.g.dz. handbolistes treneres Jūlijas Šamrickas vadībā mēroja ceļu uz Jēkabpili, kur norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāta 1.posms divās vecuma kategorijās - U-15 un tad U-14 meitenēm.

Abās vecuma grupās startē identisks komandu skaits un sastāvs. Pārstāvēta ir Vidzeme ar Jēkabpils un Salaspils sporta skolu komandām, Latgale - ar Ludzas novada sporta skolu un Zemgale - ar Dobeles sporta skolu.

Pirmās spēles aizvadīja U-15 vecuma grupa, kur startē 2002.gadā dzimušās spēlētājas un jaunākas. 
Salaspilietes sākumā ļoti veiksmīgi iesāka dienu, apspēlējot iepriekšējā gada pāridarītājas debelnieces ar rezultātu 21:16 (+5 mūsu labā). Tad otrajā spēlē tikāmies ar Latvijas čempionēm šajā vecumā un, ja vēl pirmajā puslaikā turējāmies pretī braši (10:5 uz tablo, noslēdzoties puslaikam), tad galotnē ievērojami piekāpāmies ar 17:8. Un izšķirošajā spēlē aizvadījām maču pret 1.posma mājiniecēm - Jēkabpils komandu. Purmais puslaiks drošā vadībā ar 11:8 (+3), bet otrajā puslaikā paviršas kļūdas uzbrukumā un nedisciplinēta aizsardzība liedz svinēt uzvaru - sāpīgs zaudējums ar 15:17 (-2).

Noslēgumā ierindojamies 3.vietā pēc 1.posma. Priekšā vēl divi sabraukumu, kas tiks aizvadīti 2017.gada februārī un aprīlī.

Visu spēļu rezultāti atrodami ŠEIT
Kopvērtējuma tabula ŠEIT
Spēlētāju statistika ŠEIT

Salaspils sporta skolas U-15 meiteņu handbola komandas sastāvā startēja: Madara Andriksone, Margarita Bičeka, Aļona Astašova, Olesja Petrova, Poļina Razumovska, Anastasija Blažēviča, Anna Kostjuka, Jūlija Maksurova, Valērija Makšanova, Viktorija Žagare, Ieva Stukle un Arina Šarapova.
Mūsu komandas rezultatīvākā spēlētāja pēc 1.posma ar 15 gūtajiem vārtiem ir Anastasija Blažēviča.


Pēc divām dienām turpat Jēkabpils 3.vidusskolā norisinājās U-14 vecuma grupas spēles meitenēm.
Pirmo spēli šoreiz atkal aizvadījām ar Zemgales reģiona pārstāvēm - Dobeles sporta skolas komandu - un piekāpāmies 16:8. Otrajā spēlē ļoti saturīgs sniegums pret Ludzas novada sportistēm: pirmais puslaiks neizšķirts 10:10 un otrajā piekāpjamies ar gala rezultātu 15:20. Pēdējā spēle seko uzreiz pēc aizvadītā mača pret Ludzu. Atvelkot elpu 10 minūtes, mūsu meitenes stājas pretī šī vecuma kategorijas līderēm - jēkabpilietēm. Mūsu enerģijas izsīkums un pretinieču tehniskais pārākums rezultējās ciparos 8 pret 30 uz tablo.

Pēc 1.posma esam pieticīgajā 4.pozīcijā un ceram uzlabot savu turnīra tabulas stāvokli nākamajos divos posmos - 2017.gada februārī un maijā.

Visu spēļu rezultāti atrodami ŠEIT
Kopvērtējuma tabula ŠEIT
Spēlētāju statistika ŠEIT

Salaspils sporta skolas U-14 meite;nu handbola komandas sastāvā startēja: Darja Strogova, Sindija Siliņa, Aleksandra Korovaikova, Līva Marta Zeimule, Madara Andriksone, Ieva Stukle, Veronika Bondarenko, Jūlija Maksurova, Alīna Dansone, Viktorija Petrova, Paula Marta Alksne, Iveta Rudzīte, Katrīna Strogova, Arina Šarapova, Alīna Zarakovska, Laima Belova.
Mūsu komandas rezultātīvākā spēlētāja ar 12 gūtajiem vārtiem ir Sindija Siliņa.

Novēlam meitenēm veiksmi turpmākajos LJČ posmos!