U-16 handbolisti aizvada Latvijas čempionāta 2.posmu

13. un 14.martā Dobelē norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāta handbolā 2.sabraukums U-16 jauniešiem, kurā piedalās 10 komandas, kas ir sadalītas divās apakšgrupās.
Salaspils sporta skolas komanda ir ielozēta A apakšgrupā kopā ar Vaiņodes, Ogres un Dobele 1, Dobele 2.

Pirmajā dienā salaspilieši tikās ar Vaiņodi un piekāpās ar 18:23 (7:12). Savukārt otrajā spēlē tika aizvadīti saspringti abi puslaiki, un, atspēlējot 1 vārtu deficītu pēc pirmā puslaika, tika svinēta uzvara 21:20 (9:10) pār Dobeles 2 komandu.

Otrajā dienā arī tika aizvadītas divas spēles. Pirmajā mačā bez ierunām piekāpāmies mājiniekiem Dobelei ar 14:28 (6:12), bet otro spēli noslēdzām ar pozitīvo iznākumu - uzvara ar 25:16 (11:9) pār Ogres NSC.

Kopvērtējumā Salaspils sporta skola ierindojās 3.vietā A apakšgrupā, kas liedz zēniem kvalificēties "top 4" komandām, kas maijā aizvadīs izšķirošās spēles par valsts čempionāta medaļām. Mūsējiem nāksies spēlēt par 5.-10.vietu kopā ar Skrīveriem, Vangažiem, Ogri, Ludzu 2 un Dobeli 2.
Salaspils sporta skolas komandā LJČ 2.posmā startēja: Cunskis Armands, Gailums Rainers, Gūtmanis Huga, Vidzis Krists, Lejiņš Artūrs, Putniņš Edijs, Vēveris Ralfs, Ozerskis Artūrs, Ulmanis Domeniks, Čuhnovs Mārtiņš, Poļiščuks Rihards, Spradzenko Artūrs (treneris - Niks Remess).

Rezultatīvākais mūsu rindās pēc 2 posmiem ir Artūrs Ozerskis ar 44 gūtajiem vārtiem 8 spēlēs.

Apsveicam puišus un viņu trenerus ar veiskmīgu startu!