U-17 handbolistes aizvada Latvijas Jaunatnes čempionāta 1.posmu Jēkabpilī!

Svētdien, 11.decembrī, Jēkabpils 3.vidusskolas sporta zālē norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāts handbolā U-17 jaunietēm (2000.g.dz. un jaunākas).
sacensībās piedalījās 4 komandas: Ludzas novada sporta skola, Jēkabpils sporta skola, Aizkraukles novada sporta skola (Skrīveri) un Salaspils sporta skola.

Mūsu meitenes ļoti veiksmīgi uzsāka čempionātu, pārliecinoši uzvarot Skrīverus (rezultāts 21:14). Otrajā spēlē bija ļoti sīva cīkstēšanās, par ko liecināja arī daudzi spēlētāju 2 min noraidījumi. Bet Salaspils meitenes spēja izraut uzvaru ar rezultātu 18:12 savā labā. Šāda emocijām bagātā spēlē bija atstāti ļoti daudzi spēki un emocijas, kas pietrūka trešajā mačā. Pēdējā spēlē piekāpjamies Jēkabpils komandai ar -4 vārtiem (14:18).

Kopvērtējuma tabulā visas 4 komandas sarindojās sekojošā secībā: 1.vietā Salaspils SS (4 punkti, +9 vārtu starpība); 2.vietā Jēkabpils SS (4 punkti, +8 vārtu starpība); 3.vietā Ludzas NSS (4 punkti, +5 vārtu starpība), 4.vietā Skrīveri ar 0 izcīnītiem punktiem.

Rezultatīvāko spēlētāju reitingā dalītajā 1.-2.vietā mūsu Ērika Sirsniņa ar 16/1 gūtajiem vārtiem trijās spēlēs!

U-17 meiteņu Salaspils sporta skolas handbola komandā spēlēja: Ērika Sirsniņa, Veronika Balbārzda, Olivija Badajeva, Darja Podkoritova, Anastasija Blažēviča, Poļina Razumovska, Olesja Petrova, Aļona Astašova, Valērija Makšanova, Beāte Zaščinska, Margarita Bičeka, Jeļizaveta Žigalkina. Komandas treneri: Inals Doguzovs un Jūlija Šamricka.

LJČ 2.posms U-17 jaunietēm plānots 21.janvārī. Novēlam meitenēm  tikpat veiksmīgu startu! 

VISI SPĒĻU REZULTĀTI