U-17 handbolistes iesāk Latvijas Jaunatnes čempionātu

Latvijas Jaunatnes čempionātā U-17 jaunietēm (2002./2003.g.dz.) šogad startē 5 komandas, kas aizvadīs 3 posmus, izspēlējot3 apļu turnīru katrsar katru.
Piedalās tradicionāli: Dobeles, Jēkabpils, Salaspils sporta skolas komandas, kā arī Ludzas novada sporta skola un Liepājas rajona sporta skola (Vaiņode). 

Pirmajā dienā Salaspilietes aizvadīja pagalam neveiksmīgi iesākto spēli pret Jēkabpils SS. Pirmajā puslaikā 3:19 un nokļuvām pamatīgos iedzinējos. Otrs puslaiks bija jau daudz rezultatīvāks mūsu meitenēm 10:15, kas deva galā rezultātu 13:34.
Nākamās spēles scenārijs - pretējais: ļoti veiksmīgi aizvadām 1.puslaiku ar 11:10 pret čempionāta favoritēm Dobeles SS, bet otrajā puslaikā pieviļ vājāka fiziskā sagatavltība nekā čempionāta līderēm un zaudējums ar 20:29. 

30.septembrī aizvadījām vēl divas spēles. Šoreiz pretī stājās Ludzas NSS un Vaiņode. Abās spēlēs bijām vadībā pirmajā puslaikā, bet otrajā nenoturējām pārsvaru, salūzām psiholoģiski un piekāpāmies 14:19 (7:6) ar Ludzas novada sporta skolu un 21:24 (15:10) ar Vaiņodi. 

Salaspils sporta sporta skolas U-17 komandā 1.posmā spēlēja: Bičeka Margarita, Ladnova Aleksandra, Kļimočkina Diāna, Balašova Adriana Beatriče, Žagare Viktorija, Bondarenko Veronika, Kostjuka Anna, Makšanova Valērija, Razumovska Poļina, Šavčenko Darja, Maksurova Jūlija, Siliņa Sindija, Bogačenkova Nadežda (trenere - Jūlija Šamricka).

Rezultatīvākas spēlētājas Salaspils komandā ir Sindija Siliņa un Darja Šavčenko ar 20/3 un 19 gūtajiem vārtiem trijās spēlēs.

Šobrīd salaspilietes ieņem pēdējo pozīciju kopvērtējumā. Bet priekšā vēl divi posmi, kas atstāj cerību pakāpties vismaz uz 3.vietu.

Novēlam meitenēm vairāk veiksmi nākotnes spēlēs!