U13 handbolistiem 3.vieta Jūrmalā

2018.gada 18.decembrī Pumpuru vidusskolā norisinājās Jūrmalas atklātais handbola turnīrs U-13 zēniem. Turnīrā tradicionāli piedalijās 4 komandas, lai aizvadītu 3 spēles vienā dienā. Šogad 2006.gadu dzimšanas konkurencē startēja Jūrmalas, Salaspils, Ogres un Rīnūžu komandas.


 

Salaspilieši treneres Marijas Zaščerinskas vadībā aizvadīja trīs spēles:

* pirmajā spēlē tika piedzīvots graujošs zaudējums pret mājiniekiem no Jūrmalas sporta skolas ar rezultātu 6:35
* otrajā spēlē piekāpāmies kaimiņnovada Ogres komandai ar 8:20
* un trešajā spēlē apspēlējām Rīnūžu komandu ar rezultātu uz tablo 16:10.

Salaspils sporta skolas 2006.g.dz. zēnu handbola komandā spēlēja: Edvarts Ernests Andrejsons, Anrijs Beikmanis, Mārcis Drēviņš, Ričards Galviņš, Ernests Grēgers, Roberts Jānis Jansons, Anvars Liepnieks-Pavlovs, Adrians Meirāns, Adrians Rutkis, Emīls Stirāns, Markuss Ulmanis, Justs Vidzis, Ralfs Jānis Brokāns un Markss Plume.

Apsveicam puišus ar izcīnīto 3.vietu un gūto pieredzi :)