Uzvaru Pludmales handbola čempionātā

Svētdien, 28.jūnijā par Latvijas atklātā handbola čempionāta pirmā posma "Jūrmala 2015" uzvarētājiem kļuva "Salaspils" dāmu komandas.
Pludmales handbols Jūrmalā, kā ierasts, norisinājās divas dienas. Jau pirmajā dienā pie trim panākumiem tika "Salaspils" handbolistes, otrajā dienā pievienojot vēl divus panākumus, tostarp pār savām sīvākajām konkurentēm "Taiesti savi" no Igaunijas, kas uzvarēja pērn (tiesa, ar citu nosaukumu – "Eesti").
Spraiga cīņa izvērtās par trešo vietu un noslēdzoties grupu turnīram trīs komandām – "Jēkabpils", LSPA un "Dobeles REIR" - bija pa sešiem punktiem. Pateicoties labākai bilancei savstarpējās spēlēs trešo vietu ieņēma jēkabpilietes. Ceturtajā vietā ierindojās LSPA, nodrošinot sev cīņu par goda pjedestāla zemāko pakāpienu, bet piektās palika dobelnieces.


Finālspēle starp "Salaspils" un "Taiesti savi" komandām izvērtās ļoti sīva un emocijām bagāta, tomēr salaspilietes vēlreiz spēja apliecināt savu pārākumu un uzvarēja gan pirmajā (11:9), gan otrajā periodā (15:14). Tādējādi visā spēlē "Salaspils" bija pārākas ar 2-0 un pelnīti triumfēja Majoru karstajās smiltīs.
Bez dramatisma neiztika arī spēlē par trešo vietu, kur pēcspēles izgājienos pret vārtsargu nedaudz labākas izrādījās pieredzējušākās LSPA spēlētājas, kas visā spēlēs guva panākumu ar 2-1.

Latvijas atklātais pludmales handbola čempionāts šogad norisinās trijos posmos. Otrais posms 11. jūlijā norisināsies Jēkabpilī, savukārt noslēdzošais, trešais, posms augustā notiks Ventspilī. Kopvērtējuma uzvarētāji tiek noteikti triju posmu summā.

Jūrmala 2015. Latvijas atklātā čempionāta 1.posms
Sievietes:
1. Salaspils
2. Taiesti savi
3. LSPA
4. Jēkabpils
5. Dobeles REIR
6. Tērvete
7. BITĪT MATOS